Çözüldü Sanal makineye Sonoma kurulumu sonrası bootloopda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ADLMedia

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
İşlemci
AMD Ryzen 5 6600H
VMware workstation üzerinden geçtiğimiz günlerde denemek için Catalina kurdum ve hala daha aktif bir şekilde sorunsuz kullanmaktayım. Beğendiğim için Sonoma kurmak istedim vmx dosyasını düzenledim, macOS kurulum ekranında diski biçimlendirip kurulumunu yaptım daha sonrasında birkaç defa yeniden başladı ve son yeniden başlatmadan sonra sürekli kapanıp açılmaya başladı bende bunun üzerine başka bir siteden ISO bulup indirdim onda da aynı şekilde bu sorunla karşılaştım. Bunun üzerine Xcode'un en son desteklendiği sürüm olan Ventura kurayım dedim ve sosyaldeki konudan ISO'yu indirip kurdum ancak aynı şekilde bu sorunla onda da karşılaştım.
Kısaca sorun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu bende de vardı. AMD ile en son Monterey sürümüne kadar yükleniyor yaptığınız kurulum yöntemiyle. Şuan Ryzen 5700u VMware Sonoma kullanıyorum. Paylaşacağım videoyu izleyin. Ventura, Sonoma sıkıntısız bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı sorunu bende de vardı. AMD ile en son Monterey sürümüne kadar yükleniyor yaptığınız kurulum yöntemiyle. Şuan Ryzen 5700u VMware Sonoma kullanıyorum. Paylaşacağım videoyu izleyin. Ventura, Sonoma sıkıntısız bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Çözüm
Mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Dediğiniz videodaki gibi kurulumu yaptım Sonoma'yı yüklemeyi başardım ancak şu anda da başka bir hata var wallpaperlar gözükmüyor, Safari'de yazılar filan gelmiyor. Videonun sonunda bu konuya değenilmiş ve Google'dan araştırın denilmiş ben kendim araştırdığımda pek bir sonuç elde edemedim sizde bu sorun oluştu mu?

Mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Dediğiniz videodaki gibi kurulumu yaptım Sonoma'yı yüklemeyi başardım ancak şu anda da başka bir hata var wallpaperlar gözükmüyor, Safari'de yazılar filan gelmiyor. Videonun sonunda bu konuya değenilmiş ve Google'dan araştırın denilmiş ben kendim araştırdığımda pek bir sonuç elde edemedim sizde bu sorun oluştu mu?
Duvar kağıdı bende de gözükmüyordu. Ayarlardan düz renkleri seçtim onlar gözüküyor bi sorun olmadı benim için. Bi kaç uygulama indirmek için safariyi kullandım fakat dikkat etmedim hiç, bahsettiğiniz şekilde sıkıntı yaşamadım.

Duvar kâğıdı bende de gözükmüyordu. Ayarlardan düz renkleri seçtim onlar gözüküyor bir sorun olmadı benim için. Birkaç uygulama indirmek için Safari'yi kullandım fakat dikkat etmedim hiç, bahsettiğiniz şekilde sıkıntı yaşamadım.

Olmazsa bende öyle yapacağım, yardım için çok teşekkür ederim iyi günler.

Geri
Yukarı