Şarkı Sözü Yazarlığı

Blackinlock

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
ben liseden beridir şiir, hikaye, şarkı sözü yazıyorum, başlarda yazdıklarımı kimseye bir şey demeden telefona kaydediyordum. Bir gün Lise 3'te edebiyat hocamız hikaye ödevi verdi ben unutmuştum ödevi okula geldiğimde arkadaşlarımdan öğrendim, teneffüste bir şeyler yazdım ve hocaya verdim. Hoca sonraki derste benim hikayemi çok beğendiğini söyledi ve bana okul dergisine katılmayı teklif etti. Okul dergisi için bir çok içerik ürettim ama bazı aksaklıklardan dolayı her sene basılan dergi o sene basılmadı, ben de ertesi yıl özel okula geçtim ve yazarlık kariyerim başlamadan bitti, bu hep içimde bir ukte olarak kaldı.

Yazmayı çok seviyorum ve şuana kadar bir çok şey yazdım çevremdekilere de okuttum olumlu yorumlar aldım, ama biriktir biriktir nereye kadar dedim ve yazdıklarımı değerlendirmeye karar verdim. Özellikle şarkı sözü yazıp notasız besteliyorum, şarkıcı arayışına girdim ama kısa bir arayıştan sonra ''Çetin Tazeler'' olayını gördüm bir haber sitesinde ve o camiadan soğudum.

Ne yapmalıyım bilmiyorum bu işlerden anlayan biri varsa yardım etsin lütfen, kalemime güveniyorum ve yazdıklarım değerlensin istiyorum ama o haberden dolayıda güvenemiyorum kimseye, eğer biraz araştırırsanız Türk sanatının sahte, kirli insanların elinde olduğunu anlarsınız. Ne yapmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı