Sayısal'dan ilk 200 bin sıralamaya girmek için ne yapmalı?

Yardim53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 12.sınıfım ve eşit ağırlık öğrencisiyim fakat sayısaldan gireceğim sınava. Bu zamana kadar derslere hiç önem vermedim bakmadım bile. Bu sene mezuna kalacağım hiç çalışmadığım için, ve seneye çalışacağım ilk 200.000'e girmem lazım 1.5 sene gibi bir sürem var şu anlık yaptıklarım paragraf kitabım var hız yayınları bir de matematik için de sıfır matematik var, karakökün. Seneye dershaneye gideceğim, şu anlık neler yapmam gerek hiçbir şey bilmiyorum. Bu konuda bir şeyler önerebilecek bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1.5 senem var gibi düşünme bu sene için çalış 200k zor değil 30-35 AYT netine geliyor bu sene başaramazsan yazın TYT sıfırdan başla dershane açılana kadar orada da TYT görürsün pekişir en azından.

1.5 senem var gibi düşünme bu sene için çalış 200k zor değil 30-35 AYT netine geliyor bu sene başaramazsan yazın TYT sıfırdan başla dershane açılana kadar orada da TYT görürsün pekişir en azından.
Ah be kankam yani bu sene çalışıp tyt bitirmeye çalışıyorumda çok zor be bu sene kendimi deneyecem. Olursa niye gitmiyim tabikide gideceğim ama olacağını hiç zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı