Çözüldü SD kartı dahili depolama olarak kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tusk act4

Femtopat
Daha fazla  
Telefonumda depolama ayarlarından hafıza kartımı dahili depolama olarak ayarlama özelliği var fakat tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. Telefonum 32 GB ve benim bir oyun için daha fazla yere ihtiyacım var oyunu hafıza kartına atamıyorum. Bu ayar telefonuma ek hafıza ekleyip oyunu indirmemi sağlar mı?

Çözüm
Telefonumda depolama ayarlarından hafıza kartımı dahili depolama olarak ayarlama özelliği var fakat tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. Telefonum 32 GB ve benim bir oyun için daha fazla yere ihtiyacım var oyunu hafıza kartına atamıyorum. Bu ayar telefonuma ek hafıza ekleyip oyunu indirmemi sağlar mı?
Bu sana yardımcı olur.

Yaptın mı?
Bu sana yardımcı olur.

Yaptın mı?

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı