Serraro 29 double jant alınır mı?

Ömer Demirci34

Centipat
Daha fazla  
Ben bu bisikleti beğendim. Sizce bu bisiklet oyuncak mı, yoksa 10/10 üzerinden kaç? Ben okula gitmek-gelmek, toprakta tatmin olmak, altımda bisikleti hissetmek, amatörün rahatlığını hissetmek, basınca gitmek, fren yapınca çakılmak, her koşulda kullanabilmek istiyorum. Sizce bu oyuncak mıdır, ideal midir yoksa güzel midir?

Eski bisikletimde ortada amortisör vardı, pedala basınca gitmiyordu, aşağı iniyordu. Sadece bisiklet bu yüzden 1 amortisörlü aldım. Araştırmalarıma göre zaten ön amortisörlü dağ bisikletleri de var. Buna ben hem dağ bisikleti çamurda a falan gitsin, hem de yolda gitsin gemde...

Öyle işte :D sizce maşası falan nasıldır? Ben 80 kiloyum. Da jantı mantı yamulur mu, sağlam kalır mı? Ben eskiden ön kaldırırken indirirken gidonu yan indirdim, lastik u çizdi. Bundan öyle olur mu? Vitesi yeterli mi, yokuş çıkabilir miyim? Ben 15 yaşındayım, 80 kiloyum, 172 boyum. Sizce iyi mi? 29 jant bu arada.

Ekran görüntüsü 2024-05-03 233108.png

Link:Serraro 29 Double Jant Oversize Direksiyon Ön Amortisör Yüksek Kaliteli Disk Fren Aresx

Geri
Yukarı