Servis faturasının orijinalliği sorgulanabilir mi?

xheimdall

Hectopat
Merhaba yaklaşık 1 ay önce yolda birisine çarpıp telefonunu düşürdüm ve telefonun arka kapağı kırıldı. Olayın sonucunda hasarı karşılamak için numaramı karşıya verdim ve haber bekledim. En sonunda bu kişiden bana servis faturasını atmasını istedim. Bana gönderdikleri faturanın orijinal fatura olduğunu anlamamın bir yolu var mı? Telefon Huawei P60 Pro.

Merhaba yaklaşık 1 ay önce yolda birisine çarpıp telefonunu düşürdüm ve telefonun arka kapağı kırıldı. Olayın sonucunda hasarı karşılamak için numaramı karşıya verdim ve haber bekledim. En sonunda bu kişiden bana servis faturasını atmasını istedim. Bana gönderdikleri faturanın orijinal fatura olduğunu anlamamın bir yolu var mı? Telefon Huawei P60 Pro.
İlgili servisin adresi vardır. Gidip servisi göz ucuyla bile resmi servis olup olmadığını anlayabilirsin. Gidip sanki seninde aynı cihazın var gibi değişim ücretini sorup bilgi alıp verilen fiyat ile kıyaslayabilirsin.

Davranışınız gerçekten takdiri hak ediyor. Bence bu şekilde karşıya hissettirmeden sorgulayıp yardımcı olabilirsiniz. Zira yardımseverliğiniz suiistimal edilebilir.

Geri
Yukarı