Setup, beyaz yapılır mı?

Cyber1881

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller bu zamana kadar siyah bir klavye mouse setupu kullandım ve şu anda ekipmanlarımdan memnun değilim. Değiştireceğim ancak kararsız kaldım. Siyah setup mı alayım beyaz mı alayım?

En çok korktuğum sorun da bu

Yani konumda da detaylıca yazmıştım. Beyaz ekipmanlarda illa bir noktada çözemediğiniz lekeler çok belli oluyor. Parmakların denk geldiği yerde ki kaydırmazın kauçuk yapısı sebebiyle sararma problemini hala çözemedim. Ki klavyeyi düşünemiyorum. Benim için hayal kırıklığı oldu bu deneyim. İçimi beyazla açayım dedim, her gördüğümde sinir stres sahibi oldum :D

Üstteki arkadaş sararma sorunundan sitem etmiş ki çok haklı. Bu tarz bir sorun eliniz terliyorsa mouse da çok daha fazla olabilir. Ama en büyük sorun kasanız ve monitörünüz beyaz mı? Sorusu olacaktır. Onlar siyahken beyaz ekipman pek hoş olmaz.
Maalesef sistemim tamamiyle siyah, hem kasa ekipmanların yanında sırıtır mı düşünüyorum, hem de arkadaşın yaşadığı gibi zamanla böyle bi sorun olur mu diye düşünüyorum.

Birkaç ay önce ben de siyah kasadan beyaz kasaya (Phanteks G360A) geçtim ve gerçekten çok hoş, çok şık duruyor. Bu biraz zevk meselesi aslında.
Hayırlı olsun bu arada, evet ben de hoş durur diye düşündüm ama siyaha biraz daha yakınım gibi forumdaki arkadaşların yaşadığı sorunlardan sonra

Yani konumda da detaylıca yazmıştım. Beyaz ekipmanlarda illa bir noktada çözemediğiniz lekeler çok belli oluyor. Parmakların denk geldiği yerde ki kaydırmazın kauçuk yapısı sebebiyle sararma problemini hala çözemedim. Ki klavyeyi düşünemiyorum. Benim için hayal kırıklığı oldu bu deneyim. İçimi beyazla açayım dedim, her gördüğümde sinir stres sahibi oldum :D
Galiba en iyisi siyah ekipman almaktan devam gibi duruyor

Hayırlı olsun bu arada, evet ben de hoş durur diye düşündüm ama siyaha biraz daha yakınım gibi forumdaki arkadaşların yaşadığı sorunlardan sonra
Teşekkür ederim. Sararma problemi gerçekten adamı beyaz ekipmanlardan soğutabilecek bir şey. Benim sadece kasam beyaz, kasam ile ekipmanlar da yan yana olmadığı için görünüş açısından pek problem olmuyor.

Bende bu düşünceyle yola çıkıp yaşadığım bir problemi anlattığım konuyu bırakıyorum buraya. Yine karar sizin.

Garanti yardımcı oldu mu hocam benimde beyaz razer mousem var, hiç sararma olmadı ama ne olur ne olmaz diyelim.

Garanti yardımcı oldu mu hocam benim de beyaz Razer farem var, hiç sararma olmadı ama ne olur ne olmaz diyelim.

Garantiye henüz yollamadım. Yedek farem olmadığı için gönderemedim henüz. Gönderdiğimde çok muhtemel değişim yapacaklar gibi duruyor. Olursa siyahı ile değiştirmek isteyeceğim ama bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı