Sevdiğim kız ile nasıl konuşurum?

Gakko

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben okuldan bir kızı seviyorum. Onunla ufak tefek konuşmalarımız oluyor örneğin "ben gözlük takmaya başladım ve dört göz deyip gülüyor ben bir şey yaptığımda yaptığım şeye kahkaha filan atıyor" onunla konuşmaları ilerletmek istiyorum. Nelerden hoşlandığını çok bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ben okuldan bir kızı seviyorum. Onunla ufak tefek konuşmalarımız oluyor örneğin "ben gözlük takmaya başladım ve dört göz deyip gülüyor ben bir şey yaptığımda yaptığım şeye kahkaha filan atıyor" onunla konuşmaları ilerletmek istiyorum. Nelerden hoşlandığını çok bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kendine sohbet ortamı yarat, zor birim durum değil aslında. "Derslerin nasıl?", ""..." sever misin?", "Birlikte ders çalışalım mı?", " ödevleri yaptın mı?" gibisinden sorular yönelterek aranı sıcak tut devamının gelmesi lazım. İlk sen bu şekilde davran sonra roller değişir ve oda seninle zaman geçirmek veya konuşmak istiyorsa bu ilişki ilerler. :) Okulda aranız iyi olursa dışarıda buluşmaya başlarsınız.

Geri
Yukarı