Sevdiğim kızla nasıl yakınlaşabilirim?

Ens7227

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir kızı seviyorum yıllardır tövbeliyim kimseyi sevmiyordum ama yıldırım aşkı mıdır nedir bilmiyorum birden alev aldı. Ben EA'yım o ise sayısalcı. Pilotaj veya MSÜ HHO istiyor bende KHO. Tam bizim sınıfın sağında sınıflar. Arada görüyorum. 1 kere sohbetimiz oldu 2 3 defa da okul kitabı falan aldı benden. Çok tanıdığını sanmıyorum beni, Instagram Snapchat takipleşiyoruz ama nasıl söylemeliyim ya da daha erken bir seçimmi nasıl yakınlaşabilirim destek olun ortak arkadaşlar var nasıl tanışabilirim onunla ortamına girebilirim okulda koridorda geçerken gözlerime bakıyor hep bende mal mal aşağı bakıyorum ama Instagram'da hikaye atınca ilk gün baktı bir daha bakmadı mesela arkadaşım snapten bir şey atıyor bakıyoe ben atınca saatler sonra bakıyor ikimizde tarih siyaset askeri seviyoruz ortak arkhdaşlarımız var acaba nasıl yakınlaşabilirim? Benim hakkımda çok fazla bir şey bilmiyor arkadaşım onun sınıfında 1 kaç bir şey söylemiş güzel o kadar nasıl onun ortamına girerim acaba nasıl samimi oluruz, bir de diyelim zaten olmayacak büyük ihtimal, 😢 sevgili olduk mezun olduktan sonra nasıl devam edeceğiz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı