YouTube Shorts'ta keşfete nasıl düşülür?

Sık video at videolarının izlenme süresi yüksek olsun zaten 60 saniye maksimum. Bir de video yüklerken anahtar kelimelere dikkat et videon ile ve kanalının konsepti ile uyumlu olsun.

Reklama girebilir diye kanal ismini vermiyorum günde 2 video atıyorum Galatasaray editleriyle akalaı saat 3 ile 6 arası iki tane video atıyorum

Videonun toplam uzunluğuna göre izlenmesi de önemli mesela girip yarısına kadar izleyip herkes çıkarsa keşfete düşme ihtimalin düşüyor.

Videonun toplam uzunluğuna göre izlenmesi de önemli mesela girip yarısına kadar izleyip herkes çıkarsa keşfete düşme ihtimalin düşüyor.
Videolarım hiç izlenmiyor ki sadece bir tane videom 58 izlenmiş oda iki gün önceki videom
1715178884127.png

Sakin ol biraz 2 gün önceki videon 58 izlendiyse çok iyi. Birkaç gün geçsin bekle. Video atmaya devam et.

Hayır 2 gün önce başlamadım 1,5 haftadır edit atıyorum bazı kanallar sadece video çalarak bile 1000 abone oluyor TikTok'da 500 beğenim var ama YT Shorts da nedense videolarım tutmuyor

İzlenecek seviyeye gelmek biraz uzun sürüyor hocam 2 günde milyon izlenmeyi beklemem gerek yavaş yavaş izlenmen artacak bununla birlikte katlanarak artıyor zaten.

Hayır 2 gün önce başlamadım 1,5 haftadır edit atıyorum bazı kanallar sadece video çalarak bile 1000 abone oluyor TikTok'da 500 beğenim var ama YT Shorts da nedense videolarım tutmuyor
tiktok daha çok kullanılıyor çünkü

TikTok şu an dünyada en çok kullanılan platform onu da geçtim YouTube'da shots izleyenler çok da az değil ama belki tiktoğun %10'u kadar etkileşim alıyor.

Videolarım hiç izlenmiyor ki sadece bir tane videom 58 izlenmiş oda iki gün önceki videom Eki Görüntüle 2190194

Hocam bende de ilk başta böyleydi 10 20 izleniyordu sonra bir tane videom 3K+ izlendi sonrasında izlenmeler artarak devam etti baktınız 10-20 video daha attınız ve bu şekil izlenmeler 0 da falan ya yeni kanal açıp oradan devam edin ya da içerik değiştirin derim.

Geri
Yukarı