Sıfırdan Tom Holland fiziğine ne kadar sürede ulaşılır?

Bende diyorum ki olmaz olsaydı insanşar yıllarını hatta ömrünü adamazdı.

Tom hollandın fiziği öyle çok iyi bir fizik değil açıp baktınmı acaba? Yılları verilen fizik sence bu mu yapma gözünü seveyim sence tom holland yıllardır spormu yapıyor bu adam sadece belirgin vücut hatları var adamın rahat 4-5 ayda yapılır çok iyi bir beslenmeyle.

Olur kardeşim olur genetiğine ve testosteron seviyesine bağlı sağlam bir beslenme ile çok rahat olur.
Ben ne adamlar gördüm 3 ayda arnold olucam diyip 2. gün bırakan bu işler böyledir herkes pirim peşinde doğruları konuşanlar sevilmez sorsan herkes 13 yaşında 15 yaşında vegan sadece su içiyot ama damar yolu açsan adama kan yerine steroid akar yani 6 ay da 5 ayda 7 ayda vücut yapılmaz vücut zaten doğal olarak yapılmaz fit bir görünüm yapılır bunlarda emek ve sabır ister olur diyen 3 ayda yaptım 6 ayda yaptım diyende ancak elleri nasır yapmıştır okadar

Tom hollandın fiziği öyle çok iyi bir fizik değil açıp baktınmı acaba? Yılları verilen fizik sence bu mu yapma gözünü seveyim sence tom holland yıllardır spormu yapıyor bu adam sadece belirgin vücut hatları var adamın rahat 4-5 ayda yapılır çok iyi bir beslenmeyle.
Benimki genelleme

Ben ne adamlar gördüm 3 ayda arnold olacağım deyip 2. gün bırakan bu işler böyledir herkes pirim peşinde doğruları konuşanlar sevilmez sorsan herkes 13 yaşında 15 yaşında vegan sadece su içiyot ama damar yolu açsan adama kan yerine steroid akar yani 6 ay da 5 ayda 7 ayda vücut yapılmaz vücut zaten doğal olarak yapılmaz fit bir görünüm yapılır bunlarda emek ve sabır ister olur diyen 3 ayda yaptım 6 ayda yaptım diyende ancak elleri nasır yapmıştır o kadar.

Benimki genelleme.

Kanka bir arnold diyorsun bir de tom holland sence bu iki adamı aynı çerçevede karşılaştırmak mümkün mü?

Dosya Ekleri

• 61eZ3Gnu3yL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    61eZ3Gnu3yL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 25
  • tom-holland-s-spider-man-workout-diet-plan.jpg
    tom-holland-s-spider-man-workout-diet-plan.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 79
Gene yapılmaz adam 100 kilo başladıysa imkansız ancak ve ancak mezomorf vücut tipidir böyle 50 60 kilodur ama skiny fat değil kas oranı yüksektir ozaman olur ki oda çok planlı olursa yoksa gene olmaz ben tonlarca makale okudum tonlarca doktorundan tut bilmem nesine herkesle konuştum bu sektörde

Ben ne adamlar gördüm 3 ayda arnold olacağım deyip 2. gün bırakan bu işler böyledir herkes pirim peşinde doğruları konuşanlar sevilmez sorsan herkes 13 yaşında 15 yaşında vegan sadece su içiyot ama damar yolu açsan adama kan yerine steroid akar yani 6 ay da 5 ayda 7 ayda vücut yapılmaz vücut zaten doğal olarak yapılmaz fit bir görünüm yapılır bunlarda emek ve sabır ister olur diyen 3 ayda yaptım 6 ayda yaptım diyende ancak elleri nasır yapmıştır o kadar.

Benimki genelleme.

Zaten buradaki öyle kaslı bir vücut değil fit bir görünüm var sadece.

Kanka bir arnold diyorsun bir de tom holland sence bu iki adamı aynı çerçevede karşılaştırmak mümkün mü?
Öyle diyenler çok değilmi aç instagramı herkes 3 ayda vegan olarak arnold oldum diyor yeni başlayanlar da malesef umutlanıyor sonra hayal kırıklığına uğruyor ben insanları kandırmadan gerçekleri anlatmaya kendime söz verdim

Bende ilk başladığımda kandırıldım bilgisizdim hoca yok bişey yok salondaki birkaç kendini bilmez tip bana 3 aya Olympia olursun bizde 2 aydır yapıyoruz diyince inanmıştım 3. Ayın sonunda hiçbirşey olmayınca parkta ağlamıştım sonradan gerçekleri anladım ve spor konusunda herkese doğru bilgi vermek için kendime söz verdim

Öyle diyenler çok değil mi aç Instagram'ı herkes 3 ayda vegan olarak arnold oldum diyor yeni başlayanlar da maalesef umutlanıyor sonra hayal kırıklığına uğruyor ben insanları kandırmadan gerçekleri anlatmaya kendime söz verdim.

Tamam bu sürede arnold olunmaz bende bu konuda hemfikirim ama bak TOMA adamın sadece sixpacki var neredeyse kolu 33-34 anca vardır göğsüde genetiği güzel iyi duruyor büyük değiller.

Öyle diyenler çok değil mi aç Instagram'ı herkes 3 ayda vegan olarak arnold oldum diyor yeni başlayanlar da maalesef umutlanıyor sonra hayal kırıklığına uğruyor ben insanları kandırmadan gerçekleri anlatmaya kendime söz verdim.

Bende ilk başladığımda kandırıldım bilgisizdim hoca yok bir şey yok salondaki birkaç kendini bilmez tip bana 3 aya olympia olursun bizde 2 aydır yapıyoruz deyince inanmıştım 3. ayın sonunda hiçbir şey olmayınca parkta ağlamıştım sonradan gerçekleri anladım ve spor konusunda herkese doğru bilgi vermek için kendime söz verdim.

Şimdi hocam benim spor geçmişim var ama bahsettiğim gibi istikrarsız bir geçmiş şu an da aktif olarak yapıyorum ve beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum bahsettiğiniz gibi aman aman bir fizik istemiyorum tom holland tarzı bir fizik benim için yeterli olur bir önceki arkadaş 1 seneye yakın yapabilirsin dedi şöyle ki sıfırdan başladığımı varsayalım ki sıfırdan başlamadım dediğim gibi bu Haziran'dan diğer hazirana kadar sizce öyle bir fizik çıkarabilir miyim peki bu süreçte ne yapmam gerek.

Şimdi hocam benim spor geçmişim var ama bahsettiğim gibi istikrarsız bir geçmiş şu an da aktif olarak yapıyorum ve beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum bahsettiğiniz gibi aman aman bir fizik istemiyorum tom holland tarzı bir fizik benim için yeterli olur bir önceki arkadaş 1 seneye yakın yapabilirsin dedi şöyle ki sıfırdan başladığımı varsayalım ki sıfırdan başlamadım dediğim gibi bu Haziran'dan diğer hazirana kadar sizce öyle bir fizik çıkarabilir miyim peki bu süreçte ne yapmam gerek.
1 yılda yapılır düzenli yapman lazım beslenmen iyi olmalı onun dışında abartı bir vücudu zaten doğal olarak yapamazsın

Geri
Yukarı