Silindir Şekline Gelebilen Karton

Altıgen veya sekizgen yapıp dışını farklı bir maddeyle kaplayabilirsin. 3'ten sonsuza gidersen silindire yaklaşırsın zaten. :LOL:

Şaka bir yana, strafora benzer şeklinde kartonlar var, onlarla yapabilirsin.

Silindir şeklinde kartonlar satılıyor zaten neden uğraşıyorsunuz ki? Şirketimize gelen el çizimleri silindir şeklindeki kartonlarla geliyor. Kargo firmaları da kullanıyor bunları. Biraz araştırma ile bulabilirsiniz.

Yaşadığınız şehirdeki dijital baskı yapanların olduğu bölgeye gidin ve bana kuka lazım 1 tane diyin zaten çöpe atıyorlar onları ankara'da olsanız ben verirdim :)

Arkadaşın söylediği gibi dışarıdan edinebilirsin ya da mukavvayı 10 cm çapına getirip yapıştırıcıyı uyguladıktan sonra çeşitli yerlerinden lastik ile güzelce tutturursan olacaktır.
Çevrenizde doğrama ya da benzeri iş yapan yerler varsa nakliye sırasında çeşitli hasarlardan korunmak için bir şeye sarıyorlar. Onun içinde istediğiniz şekilde parça oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı