Simülasyon oyunu tavsiyesi

ScorFy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xigmatec Grip 650W // MSI B560M A Pro // MSI RTX 3060 12GB Ventus 2X OC // 11400F // Gskill 3200 MHZ // Kingston NV2 1 TB + 500 GB Toshiba HDD 2.5 inch // SteelSeries Aerox 3 Wireless // JBL Quantum 610 // G213 Prodigy // Asus VG258QR + MSI MP241X // Logitech G923 + Shifter
Merhaba bir süredir araba oyunu kıtlığı yaşıyorum ve araştırdığım bulduğum her oyunu deniyorum ama aradığım hazzı alamıyorum. Şehir içi olan oyunlar daha çok zevk veriyor. Arayıp bulamadığım oyunlarda biri taksi simülasyonu. Elimde G923 + shifter var ve gerçeğe yakın araba simülasyonu arıyorum yardımcı olur musunuz?

Denediğim oyunların birkaçı: F1, FH4, FH5, ACC, Dirt Rally 2.0, Dirt 5, Bus Simulator, ETS 2, ATS, bağımsız yapım olan 2 3 oyun.
Biliyorum çok seçenek kalmadı ama reşit değilim ve araç kullanabileceğim yer sayısı aşırı kısıtlı, kendimi bu konuda doyurmak için direksiyon seti aldım ve artık yetersiz kalıyor.

Bu oyun şu anda beklediğim bir oyun bu tarz olursa mükemmel olur. https://store.steampowered.com/app/1159390/Taxi_Simulator/?l=turkish

rFactor 2, iRacing, BeamNG. Normal Assetto Corsa'da Nürburgring'de Time Attack kasmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, adama araba sürmeyi ögretir Nürburgring.

Assetto Corsa. Eğer mod kurma videolarına bakıp güzel modlar kurarsanız aynı trafik magandası hissi veriyor.

DPC aracılığı ile oynuyorum zevkli ancak tek sıkıcı oluyor.

RFactor 2, iRacing, BeamNG. Normal Assetto Corsa'da Nürburgring'de Time Attack kasmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, adama araba sürmeyi ögretir Nürburgring.

Yarış türü çok ilgimi çekmiyor sadece F1 bana yeterli oluyor. Yine de teşekkürler.

Mudrunner & Snowrunner belki seversin. Oynayan arkadaşlarım direksiyon ile çok iyi olmuyor diyorlar ama belki sen seversin.

MudRunner & SnowRunner belki seversin. Oynayan arkadaşlarım direksiyon ile çok iyi olmuyor diyorlar ama belki sen seversin.

SnowRunner'ı indiridim ve deneyeceğim çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı