Sinerji DCA570 Sistem FreeSync Sorunu

the0nline

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar. Bu sistemi ve monitörü bir arkadaşın önerisiyle aldım. 08.02.2017 tarihinde siparişi verdim ve bugün elime geçti. Site için aklında soru işareti olan arkadaşlar rahat olsun çok sağlam bir şekilde paketlemişler zor açtım. Kasayla beraber işlemci, ekran kartı ve anakartın kutularını yolladılar. Sistemi çalıştırdığımda benim adım soyadımı yazdıklarını gördüm açıkçası bu hoşuma gitti orada test etmişler. Sitede de yazdığı gibi Win 10 Pro 1 aylık şekilde geldi.
Şu an için oyun yüklemedim yükleyip denediğim zaman eklerim.

Sinerji DCA570 (Emre Bozkurt PC) Ryzen 5-8GB-1TB-RX570

Viewsonic VX2457-mhd aldığım monitör. Technopat youtube kanalında incelemesi mevcut.
İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an için oyun yüklemedim yükleyip denediğim zaman sonuçları eklerim. Yalnız sormak istediğim bir şey var. Monitörün ayarlarına geldiğimde Freesync özelliği kapalı olarak gözüküyor üstüne gelemiyorum direkt olarak orayı atlıyor. Radeon ayarlarına geldiğimde ise FreeSync desteklenmiyor diyor. Kasayı ve monitörü buradan önermişlerdi güzel ikili olurlar diyerek. Eğer öyle bir özellik yoksa sistemde sorun yok benim açımdan ama eğer var da ben açamadıysam nasıl açılır yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı