Çözüldü Sipariş ettiğim Converse modeli hiçbir yerde yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

skysea28

Hectopat
Bu haftanın başında Flo'dan Converse marka bir sneakers sipariş ettim. Ürünün görünüşünü beğendiğim için videosuna açıp bakmamıştım. Bugün merak ettim ve kontrol etmek istedim fakat ayakkabının modelini yazdığımda hiçbir sonuç bulamıyorum. Sadece ayakkabıyı satın aldığım flo ve instreet sitelerinde gözüküyor. Converse'nin Türkiye perakendecisini arayıp sorduğumda da modeli bulamadıklarını söylediler. Acaba replika veya çakma bir ürün mü diye düşünüp Instagram'ı da kontrol edeyim dedim ama öyle bir durum ki Instagram'daki butiklerde bile bulamıyorum. Var mıdır bu ayakkabı hakkında bilgisi olan birileri?
Marka/model: Converse Chuck Taylor All Star Arc.

Dosya Ekleri

• 101538393_d1.jpg
    101538393_d1.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 69
Çözüm
Aldığınız ürün orijinal. Converse'in kendi sitesinde de bu ayakkabıya ait bir sayfa var zaten, Converse çalışanının bilgisizliğine kaçmış. Belli ki eski sezon ürünü, çoğu yerde stok yok. Gördüğünüz gibi Superstep gibi güvenilirliği %100 olan bir markada da satılmış. FLO'nun orijinal mağazasından aldıysanız her türlü orijinal ürün. Emin olabilirsiniz.

Aldığınız ürün orijinal. Converse'in kendi sitesinde de bu ayakkabıya ait bir sayfa var zaten, Converse çalışanının bilgisizliğine kaçmış. Belli ki eski sezon ürünü, çoğu yerde stok yok. Gördüğünüz gibi Superstep gibi güvenilirliği %100 olan bir markada da satılmış. FLO'nun orijinal mağazasından aldıysanız her türlü orijinal ürün. Emin olabilirsiniz.

Çözüm

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Malum bu tarz alışverişlerde sorun yaşayan çok oluyor içime su serpilmiş oldu,tekrardan saol.
Diğer yardımcı olan arkadaşlara da teşekkürler.

Geri
Yukarı