Sistem ekran kartını görmüyor ve mavi ekran veriyor

emirbyrkttr

Picopat
Daha fazla  
Selam, sorun dün sabah başladı, aygıt yöneticisinde ekran kartım gözükmüyor. Sadece Intel HD Graphics gözüküyor, hiçbir şekilde devre dışı veya görünmez de değil. Driver silip kurdum işe yaramadı Microsoft mağazasından NVIDIA denetim masasını indirdim yine bir şey olmadı.
Daha sonra IObit driver programı kurdum driver güncellerken bilgisayar sürekli mavi ekran verip kendini yeniden başlatıp durdu yardım edebilecek var mı?

Laptop modeli:

Lenovo Legion Y520-15ıkbn 80WK014UTX​

Selam, sorun dün sabah başladı, aygıt yöneticisinde ekran kartım gözükmüyor. Sadece Intel HD Graphics gözüküyor, hiçbir şekilde devre dışı veya görünmez de değil. Driver silip kurdum işe yaramadı Microsoft mağazasından NVIDIA denetim masasını indirdim yine bir şey olmadı.
Daha sonra IObit driver programı kurdum driver güncellerken bilgisayar sürekli mavi ekran verip kendini yeniden başlatıp durdu yardım edebilecek var mı?

Laptop modeli:

Lenovo Legion Y520-15ıkbn 80WK014UTX​

DDU ile sürücü temizlemesi yapın hem Intel hem NVIDIA sonra sırası ile bu iki sürücüyü kurun.

DDU ile sürücü temizlemesi yapın hem Intel hem NVIDIA sonra sırası ile bu iki sürücüyü kurun.

Deneyip tekrardan bildireceğim.

Driverı kurarken mavi ekran yediğim için attığınız ikinci exeyi kuramıyorum :/

Yardım edebilecek kimse yok mu????

Son düzenleme:
Windows 10.
Ek olarak şunu da demek istiyorum mavi ekran hatasının sebebi nvlddmkm.sys bu hatayı alıyorum ama internetteki çözümlerin hiçbiri SE yaramadı.

Hata sürücü hatası ama verdiğim linkteki sürücü çalışmıyor ise harici kartınız arızalı olabilir.
DDU ile temizlik yaptınız mı sürücüyü kurmadan önce.
Bir de otomatik sürücü güncellemeyi kapatın DDU ile temizlik yapın tekrar kurmaya çalışın.

Hata sürücü hatası ama verdiğim linkteki sürücü çalışmıyor ise harici kartınız arızalı olabilir.
DDU ile temizlik yaptınız mı sürücüyü kurmadan önce.
Bir de otomatik sürücü güncellemeyi kapatın DDU ile temizlik yapın tekrar kurmaya çalışın.

Dediklerinizi denemiştim fakat artık bilgisayarım açılırken de mavi ekran verdiği için hiçbir şekilde müdahale edemiyorum sanırım dediğiniz gibi arızalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı