Yük altındayken PC kilitleniyor

Crixus999

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben BF 1 oynarken ilk dk da PC kilitleniyor Skyrim oynarken bu sorunu yaşamıyorum DDU ile 2 3 kere ekran kartı driverini silip yeniden yükledim fakat sorun tam olarak çözülmedi PC'yi sıfırlafıktan sonra Drive booster ile tüm sürücüleri yüklemiştim ondan şüpheleniyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Ben BF 1 oynarken ilk dk da PC kilitleniyor Skyrim oynarken bu sorunu yaşamıyorum DDU ile 2 3 kere ekran kartı driverini silip yeniden yükledim fakat sorun tam olarak çözülmedi PC'yi sıfırlafıktan sonra Drive booster ile tüm sürücüleri yüklemiştim ondan şüpheleniyorum yardımcı olur musunuz?

Driver Booster ile ilgili sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var. Ondan kaynaklı olabilir. Fakat maalesef ki biz peygamber değiliz bir şey değiliz. Sistem özellikleriniz bize vahiy aracılığıyla gelmiyor. Ondan dolayı net konuşamam.

Merhaba,

Sürücüleri Driver Booster ile değil, resmi sitelerden yükleyeceksiniz.

Neden Driver Booster ile yüklemeyelim?
Driver Booster ile yüklediğiniz sürücülerin tarihine bakarsanız eski sürücülerin yüklediğini görürsünüz.

Ekran kartı AMD ise buradan, NVIDIA ise buradan sürücüleri yükleyebilirsiniz.

Hocam siz internete amd gpu driver yazın resmi siteye girin. orda otomatik driver denetleyicisi var siz programı çalıştırın yükleyin düzelir.

DDU ile ekran kartı driverını silip, güncel driverı AMD'nin kendi sitesinden indirmeyi deneyin

Ekran kartınız için resmi driver ve uygulamalar:

Yeni konular

Geri
Yukarı