Skyrim Special Edition açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

DorduncuReaktor

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den Skyrim SE aldım. İlk yüklediğimde sorunsuz çalışmıştı. Dün tekrar oyunu yükledim. YouTube'dan Türkçe yama kurulumunu takip ettim. Şu an oyun çalışmıyor. GeForce'dan Skyrim ve Skyrim se'yi açtığımda ayrı ayrı hatalar alıyorum. Skyrim'i açtığımda görseldeki hatayı veriyor. İnternetten çok kez denedim nasıl halledebileceğimi. Skyrim SE'yi açtığımda ise 'your video hardware is not identified' çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-01-11 054911.png
    Ekran görüntüsü 2021-01-11 054911.png
    43,2 KB · Görüntüleme: 146
Oncelikle Steam'den oyunu kaldirin. Sonra Steam dosyasini kontrol edin artik dosya vs var mi diye. Belgelerimde bulunan Skyrim dosyalarini da silmeyi unutmayin. Sonra oyunu indirin. Bitince oyuna girin ve mods sekmesine tiklayin. Oradan oyun ici mod magazasina gideceksiniz. Arama cubuguna TR localisation pack yazip indirin. Indirdikten sonra aktiflestirin bu kadar.

Çok teşekkür ederim deneyeceğim.

İndirdiğiniz Türkçe yama oyunun orijinal dosyalarıyla oynuyor. O yamayla alakalı ne varsa silin sisteminizden.
ayrıca Türkçe yama artık bethesda sunucularından bulunmuyor, nedendir bilinmez. Dış kaynaktan indirmeniz gerekiyor artık. kendim upload yapıp ekleyebilirim.

Buyurun:

"Data" klasörünü, oyunun ana dizinine, ".../steamapps\common\Skyrim Special edition" konumuna atmanız gerekiyor. Türkçe olmazsa oyun içerisinde mods-load order kısmından etkinleştirmeniz gerek.

Düzeltme: Kısa bir süre önce kaldırıldı sanıyordum ama yaklaşık bir sene evvel tekrar aktif duruma geçmiş yama bethesda sisteminde. Zaman çok çabuk geçiyor 🤦‍♂️

Çok çok teşekkürler.

Geri
Yukarı