Çözüldü Snapchat'i POCO X3 Pro telefona kayıtlı hesapla beraber taşımak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan8184

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, POCO X3 Pro telefonuma Custom ROM yüklemesi yaptım. Bu yükleme sonrasında cihazımdan hiçbir şekilde Snapchat hesabıma giriş yapamıyorum hatta yeni hesap bile oluşturamıyorum. Başka cihazlardan hesabıma girişte bir problem olmuyor rahatlıkla girebiliyorum. Snapchat desteğe bu durumu yazdığımda dalga geçer gibi bir cevap vererek bana yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Yapmak istediğim şey BlueStacks üzerinden Snapchat hesabıma giriş yapıp buradaki giriş bilgilerimi kendi telefonuma kopyalamak. Bunu yapmamın bir yolu var mı?

Çözüm
Hocalarım ufaktan bir XDA forumunda sörfleyince çözümü buldum sanırım Snapchat'in alt sürümlerini yükleyince sorun çözülüyormuş.
Hocalarım ufaktan bir XDA forumunda sörfleyince çözümü buldum sanırım Snapchat'in alt sürümlerini yükleyince sorun çözülüyormuş.

Çözüm
Hocam yüklediğiniz ROM nedir ve cihazınızda root erişimi var mı?
ArrowOS yüklemiştim root yok ama gerekirse yüklerim.

Hocalarım ufaktan bir XDA forumunda sörfleyince çözümü buldum sanırım Snapchat'in alt sürümlerini yükleyince sorun çözülüyormuş
Eve gidince deneyeceğim sonucu yazarım teşekkürler.

İşe yaradı eski sürüm APK yükleyince çalıştı yardım için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı