SolidWorks öğrenciler için ücretsiz mi?

Burada sizi korsana yönlendiremeyiz. Tabi bu tarz uygulamalarda olan pluginleride katarsak bu paralar Türkiyede yaşayan bir insan için astronomik fiyatlara gelebiliyor o yüzden başka alternatifleri değerlendirebilirsiniz. :D
Tabi benim burada yazdığım kendi kendine öğrenmek, kendini geliştirmek isteyenler için yoksa bunun çok güzel cezalarıyla uğraşırsanız bir şirket ağına bağlanırsanız. Aslında bu cezalarla o şirket uğraşır.

Kullanım amacı iş yapıp para kazanmak. Ne kadar olmalıydı hocam 😁

Ben Akdeniz'deyken vardı bu, Azure'u vs kontrol edin.

Amerika'da normal fiyatlı ama konu Türkiye'ye gelince bu fiyatı herkes bunun için veremez.

Kullanım amacı iş yapıp para kazanmak. Ne kadar olmalıydı hocam 😁

Ben Akdeniz'deyken vardı bu, Azure'u vs kontrol edin.
Evet haklısınız okulunuz SolidWorks ile anlaşma yapacak kadar gelişmiş/büyük ise daha çok şeyler veriyor, benim grafik tasarımda çalışan bir arkadaşa Adobe Photoshop verdiler, okuldaki butun teknoloji/STEM öğrencilerine Windows 10/11 Education lisansi veriliyor. Araştırıp bakın çok işe yarıyor.

Amerika'da normal fiyatlı ama konu Türkiye'ye gelince bu fiyatı herkes bunun için veremez.
60/12=5'ten bugünün kuruyla aylık 100₺ yapar, asgari ücretin bile 85'te biri, ki dediğim gibi bununla para kazanılacak. İşi için aylık 100 lira ayıramayanın zaten çözmesi gereken daha ciddi problemleri vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı