Oyun Speedlink Quyre RGB 7.1

Bütçe
350

MrEnes_0

Centipat
Daha fazla  
Speedlink Quyre RGB 7.1 alınır mı? Arkadaşlar sadece alınır mı, alınmaz mı soruyorum. 350 TL bütçem var daha iyisi varsa önerir misiniz?

Bu kulaklık vardı bende 1 haftada bozulmuştu başka bildiğin varsa önersene.

Hala lazım mı bilmem ama kulaklık ağır ama hissetiren cinsten değil üst kısımdaki kafabandın içinde boşluk var ağırlığı hissetirmesini engelliyor diyebilirim ama yine de aşırı kulanan biriyseniz ağırlığı boynunuzu ağrıtabilir. Benim görüşüme göre 5 saat altında ağırlık hissetmesin ama 5 saatin üstünde ben bile hissetim. Ses kısmına gelirsek fark ettinmi bilmem ama kulaklığını vibration effecti var effect denmez bence ama oyunlarda filimlerde (orginal izliyorsan ve bazı sahnelerde sadece) gayet güzel şekilde çalıyor vibrations effect. Tizzler çok ta iyi değil bass yoğunluklu geliyor ses ben bass aşığı olarak bayıldım kablo olarak sadece büyük bir USB var (2.0) ve gayet iyi fakat garip bir hasır kablosu var örgüleri diğer hasırlardan farklı. Ama korumasında diğerlerinden farkı yok diğebilirm ha bu arada sesi gerçekten yüksek dışarı testini yapmadım ama çıkarıp Full sese de aldığımda pek de ses vermedi sanırım sanal olarak da 7.1 var uygulamasını şimdi indiriyorum ve benim yazdıklarımdan anlamadıysan haqquş inceleme yapmış istersen oradanda inceleyip karar verirsin kardeşim iyi sosyaller. ha bu arada türkiye özel fiyat var normalde 50 euroymuş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı