Exxen Spor alınır mı?

BatFury

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz çarşamba günü Galatasaray'ın UCL maçı var. Sizce 220 TL'ye değer mi? Kullananlar var mı? Yoksa kaçaktan izlemek daha mı mantıklı?

Hocam kaçak yayın izlerken yayın kaçak diye kötü sanıyordum sonra Exxen aldım anladım ki yayın kalitesi zaten kaçak kadarmış. Düzeltiler mi bilmiyorum ama yine de 220 bence uçuk bir ücret. Herkesin kendi tercihi ama ben o fiyatı vermezdim.

Gerçekten tüm şampiyonlar ligini Avrupa ligini izleyecekseniz alınır fakat tek maç içinse alınmaz.

Tüm maçları izleyeceğim hocam.

Hocam kaçak yayın izlerken yayın kaçak diye kötü sanıyordum sonra Exxen aldım anladım ki yayın kalitesi zaten kaçak kadarmış. Düzeltiler mi bilmiyorum ama yine de 220 bence uçuk bir ücret. Herkesin kendi tercihi ama ben o fiyatı vermezdim.

Aynı şeyi S Sport+ da yaşadım. Bazen kendi sitesi bile çöküyordu kaçak daha kaliteliydi. İnternet yayıncılığında kalite aramak biraz saçma.

Tüm maçları izleyeceğim hocam.

Aynı şeyi S Sport+ da yaşadım. Bazen kendi sitesi bile çöküyordu kaçak daha kaliteliydi. İnternet yayıncılığında kalite aramak biraz saçma.
Sadece Galatasaray'ın maçları içinse de alınmaz.Fakat her şeyiden yararlanacağım diyorsanız alınır.

Kaçak izlensin diye ellerinden geleni yapıyorlar.
Hangisine para verip alacağız her maç her hafta ayrı ayrı kanallarda platformlarda.

Düzene sokmak çok mu zor ?

Sonra acun gibi kaçak yayınların önüne geçmek engellemek lazım diye konuşuyorlar . :)

Kaçak izlensin diye ellerinden geleni yapıyorlar.
Hangisine para verip alacağız her maç her hafta ayrı ayrı kanallarda platformlarda.

Düzene sokmak çok mu zor?

Sonra Acun gibi kaçak yayınların önüne geçmek engellemek lazım diye konuşuyorlar. :)

Eleme maçları neydi öyle bir Exxen bir S Sport bir D-Smart nereden izleyeceğimizi şaşırdık :D

S Sport'ta 1 oluyorsa Exxen'de 10 oluyor. S Sport yıllık 300 Exxen aylık 220. İçerik farkı tabii ki var ama çok uçuk bir ücret. İzlemek istiyorsan tabii ki al güzel olur bence o ücrete değmez değeceğini düşünüyorsan al. Zevkin bedeli olmaz eğer seni eğlendirecekse al.

Yeni konular

Geri
Yukarı