Spotify'da istediğim şarkı çalınmıyor

MasterBey

Decapat
Merhaba. Spotify da manganın dursun zaman şarkısına tıklamama rağmen açamıyorum. Diğer tüm şarkıları çalınabilmesine rağmen bu şarkıyı çalamıyorum. Ayarlardan bir sürü ayar yapsam bile olmuyor. Şarkıyı gizliye bile almadım. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarda sorun yaşıyorsanız Spotify'ı kapatıp tekrar açın. Telefonda ise şu linke girin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Premium mu kullanıyorsunuz?

Evet.

Bilgisayarda sorun yaşıyorsanız Spotify'ı kapatıp tekrar açın. Telefonda ise şu linke girin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefondan kullanıyorum PC de sorunsuz açabiliyorum. Verdiğiniz linke tıklamama rağmen olmuyor.

Android mi iOS mu?
Android
Merhabalar sorunu çözdüm. Şarkıyı anlamadığım bir şekilde gizliye almışım ve kaldırmayı başardım. Cevap veren herkese teşekkür ederim.
Merhabalar sorunu çözdüm. Şarkıyı anlamadığım bir şekilde gizliye almışım ve kaldırmayı başardım. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı