Çözüm SS Arctis 3 cızırtı sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrezgnn5

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

O kadar araştırdım forumlara yazdım ama net bir cevap bulamadım. Bende son çare olarak SS desteğe yazdım ve sorunumu çözdüler. Eğer ki sizin de SS ürünleriyle alakalı bir sorununuz varsa lütfen direk desteklerine yazın. Forumlarla uğraşmayın. Mailime hemen döndüler. Cevapları aşağıda ki gibidir. Bu tarz sorunu olanlar lütfen denesinler. Umarım onlarda çözerler.

Desteğin sorunumla alakalı maili. Bunu ayrı bir konu olarak da açacağım.
Try doing a clean reinstall of both SSE and your device drivers using the following steps.

Please note that this will delete any saved configures within SSE, so please save them to the cloud.

1) Download and install CCleaner (it's free): Thanks for downloading CCleaner

2) Go to ‘Tools’ tab -> Uninstall
Find the SteelSeries Engine and uninstall it.

3) Go to the ‘Registry’ tab on the left side -> scan for issues -> fix selected issues

Next, we will need to uninstall the existing driver( if there is one) completely. To resolve this issue, please take the following steps:

1) Make sure your SteelSeries Engine is up to date. Install the latest version if you have not already. It's very important that the latest version of SteelSeries Engine is installed PRIOR to taking the next steps. Please find the latest version at: SteelSeries Engine Software - GameSense & Customization | SteelSeries

2) Using the search functionality in Windows, search for "Device Manager" - click and open it
Note: If this does not work, search for "Control Panel" and navigate to Device Manager

3) Find the device in the device tree

4) Right click and select "Properties"
4a) If there is a second or multiple entries related to the device, you will need to repeat this process.

5) Click "Driver" on the top toolbar and select "Uninstall (Advanced)" at the bottom.

6) Ensure the checkbox is checked and uninstall the driver.

7) Unplug your device and reboot your computer.

8) Once this is done, replug the device and the driver will reinstall

If the issue persists, are you able to test the device on another computer?
Regards,
Aaron N
SteelSeries Support

Türkçe Çeviri;

Aşağıdaki adımları kullanarak hem SSE'nin hem de aygıt sürücülerinizin temiz bir şekilde yeniden kurulmasını deneyin.

Bunun SSE içindeki kayıtlı tüm yapılandırmaları sileceğini lütfen unutmayın, lütfen bunları bulutta kaydedin.

1) CCleaner'ı indirin ve kurun (ücretsiz): Thanks for downloading CCleaner

2) 'Araçlar' sekmesine gidin -> Kaldır

SteelSeries Engine'i bulun ve kaldırın.

3) Sol taraftaki ‘Kayıt Defteri’ sekmesine gidin -> sorunlar için tarayın -> seçili sorunları düzeltin

Ardından, mevcut sürücüyü (eğer varsa) tamamen kaldırmamız gerekecek. Bu sorunu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın:

1) SteelSeries Motorunuzun güncel olduğundan emin olun. Henüz yüklemediyseniz en son sürümü yükleyin. SteelSeries Engine'in en son sürümünün sonraki adımları atması için ÖNCE yüklü olması çok önemlidir. En yeni sürümü şu adreste bulabilirsiniz: SteelSeries Engine Software - GameSense & Customization | SteelSeries

2) Windows'da arama fonksiyonunu kullanarak "Aygıt Yöneticisi" yi arayın - tıklayın ve açın

Not: Bu işe yaramazsa, "Denetim Masası" nı arayın ve Aygıt Yöneticisi'ne gidin.

3) Aygıtı cihaz ağacında bulun

4) Sağ tıklayın ve "Özellikler" i seçin

4a) Cihazla ilgili ikinci veya çoklu girişler varsa, bu işlemi tekrarlamanız gerekecektir.

5) Üst araç çubuğunda "Sürücü" ye tıklayın ve alttaki "Kaldır (Gelişmiş)" seçeneğini seçin.

6) Onay kutusunun işaretlendiğinden ve sürücüyü kaldırdığından emin olun.

7) Cihazınızı fişten çekin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

8) Bu yapıldığında, cihazı tekrar bağlayın ve sürücü yeniden yüklenir

Sorun devam ederse, cihazı başka bir bilgisayarda test edebiliyor musunuz?

Saygılarımızla,

Aaron N

SteelSeries Desteği

ben de aynı adımları denedim fakat cızırtılar hala devam etmekte başak bir yol ile durumu çözebilen oldu mu acaba ,
bir de ss uygulamasında cihazımı görmüyor bunun için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı