SSD'de nasıl yer açılır?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Arkadaşlar 128 GB SSD olan C: diskimde yer açmak istiyorum. Gereksiz fotoğrafları ve videoları sil gibi çözümler değil de daha çok önbelleklenen gereksiz verileri silme gibi çözümler olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Diski Temizleme" deyip kalıntı dosyaları silebilirsiniz. Yaptığım diğer yöntem "gizli klasörü" açıp kalıntı dosya arıyorum daha önce program kullandıysam onların artık dosyaları kalabiliyor. Çok fazla hazır program kullanmanızı önermem, bazen sistem dosyalarını silebiliyorlar.
Ekran Alıntısı.PNG

"Diski temizleme" deyip kalıntı dosyaları silebilirsiniz. Yaptığım diğer yöntem "gizli klasörü" açıp kalıntı dosya arıyorum daha önce program kullandıysam onların artık dosyaları kalabiliyor. Çok fazla hazır program kullanmanızı önermem, bazen sistem dosyalarını silebiliyorlar.
Eki Görüntüle 418481

Hepsini seçior muyuz kanka? Orada hangilerini seçiyoruz?
"Diski Temizleme" deyip kalıntı dosyaları silebilirsiniz. Yaptığım diğer yöntem "gizli klasörü" açıp kalıntı dosya arıyorum daha önce program kullandıysam onların artık dosyaları kalabiliyor. Çok fazla hazır program kullanmanızı önermem, bazen sistem dosyalarını silebiliyorlar.
Eki Görüntüle 418481
knk hepsini mi seçicez onda yoksa belli sayfaları mı
c klasörünüzde Windows.old diye bir klasör var mı
*amd64_microsoft-windows-a.oldertool.resources* var olur mu kanki .d 2 tane

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı