Çözüldü Stalker Shadow of Chernobyl, Aurora 2.1 Kurulumundan Sonra Oyundan Atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anqel1231

Decapat
Daha fazla  
Oyuna Autumn Aurora 2.1 modunu kurdum. Açılmasında sıkıntı yok ama new game dedikten sonra zorluğu seçiyorum ardından oyundan atıyor. Hata falan da vermiyor.

Çözüm
Mod kurulum ekranında hep ilk çıkan seçenekleriyle modu kurmuştum. Oyuna girdiğimde oyun başlamadan atıyordu. Araştırdığımda ayarlardan bu ayarları yapın diyordu. Oyunun kendi ayarlarından modu kaldırmadan yapıp oyuna çık gir yaptığımda açıldı.
Ama mod pek hoşuma gitmedi açıkcası. Onun yerine complete mod oynuyorum. Türkçe yama da uyumlu aklınızda bulunsun 🙂
Bu aralar ben de o oyunu oynuyorum. Modu denemek için girdim benzer sorunlarla karşılaştım. Araştırdım ve bir çözüm buldum. Video ayarlarını;
Render : FULL DYNAMIC LIGHTING
Quality settings : MAXIMUM
yapıp oyuna girip çıkınca düzeldi. Save dosyam açıldı. Ama TR yama olmuyor ya. Vanilla devam 😃

Bu aralar ben de o oyunu oynuyorum. Modu denemek için girdim benzer sorunlarla karşılaştım. Araştırdım ve bir çözüm buldum. Video ayarlarını;
Render : FULL DYNAMIC LIGHTING
Quality settings : MAXIMUM
yapıp oyuna girip çıkınca düzeldi. Save dosyam açıldı. Ama TR yama olmuyor ya. Vanilla devam 😃
Hocam bu ayarları mod hali hazırda kurulu iken mi yaptınız? Yoksa modu kaldırıp ayarları mi yaptınız?

Mod kurulum ekranında hep ilk çıkan seçenekleriyle modu kurmuştum. Oyuna girdiğimde oyun başlamadan atıyordu. Araştırdığımda ayarlardan bu ayarları yapın diyordu. Oyunun kendi ayarlarından modu kaldırmadan yapıp oyuna çık gir yaptığımda açıldı.
Ama mod pek hoşuma gitmedi açıkcası. Onun yerine complete mod oynuyorum. Türkçe yama da uyumlu aklınızda bulunsun 🙂

Çözüm
Sorunum çözüldü yardımların için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı