Stardew Valley nasıl evlenilir?

Evlenebilmek için seçiceğin kızın kalpleri Full olmalıydı diye hatırlıyorum sonra bir tane köprü yapıp bir şey bulucaksın onu kıza hediye verdiğinde evlenmiş oluyorsunuz diye hatırlıyorum yanlış olabilir.Köprü sahildeydi

Önce 8 kalp yapıp denizkızı kolyesi vereceksin ve sevgili olucan sonra 10 kalp yapacaksan belediye başkanı mesaj atacak onun yanına gidip ondan yüzük gibi bir şey alıcan ve evleneceğin kişiye vericen sonra evleniceksin.
Başkan yüzüğü 1500'e okutuyordu sanırım.

8 kalp olana kadar normal hediyedir, konuşmadır bir şekilde kasacaksın. Sonra gidip buket (Pierre'den alıyorsun) vereceksin, bu sayede 10 kalbe kadar kasabileceksin. Sonra Lewis sana posta yollayacak. Yağmurlu bir günde sahilde sağ üst tarafta (köprüyü yapmış olmalısın) bir abimiz (sadece yağmurlu veya fırtınalı günlerde orada olur) eşya satıyor. Onu alıp evlenmek istediğin kişiye vereceksin. 2-3 gün sonra da evleniyorsunuz.
Evlilik teklifinden önce evi de büyütmüş olman lazım.
Köprüyü 300 odun ile yaptırabiliyorsun.

8 kalp olana kadar normal hediyedir, konuşmadır bir şekilde kasacaksın. Sonra gidip buket (Pierre'den alıyorsun) vereceksin, bu sayede 10 kalbe kadar kasabileceksin. Sonra Lewis sana posta yollayacak. Yağmurlu bir günde sahilde sağ üst tarafta (köprüyü yapmış olmalısın) bir abimiz (sadece yağmurlu veya fırtınalı günlerde orada olur) eşya satıyor. Onu alıp evlenmek istediğin kişiye vereceksin. 2-3 gün sonra da evleniyorsunuz.
Evlilik teklifinden önce evi de büyütmüş olman lazım.
Köprüyü 300 odun ile yaptırabiliyorsun.

Bir de şu stardev valleyde çocuğumuz hep bebek olarak mı kalıyor bende öyle kaldı?

Kalplerini fullemeniz lazım ondan sonra sahilde sağ tarafta bir köprü var orayı yaptırman lazım odun karşılığında. Yazın yağmurlu herhangi bir günde (İllaki yaz olması gerekiyor mu bilmiyorum) orada bir satıcı olacak ondan deniz kızı kolyesimi ne var onu alacaksın ve evleneceğin kişiye vermen gerekiyor.
Bir de şu stardev valleyde çocuğumuz hep bebek olarak mı kalıyor bende öyle kaldı?
Maksimum yürüyor daha fazla büyümüyor.

Geri
Yukarı