Çözüldü Stardew Valley'de aletler kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darklight1925

Zeptopat
Daha fazla  
En son satışları yapıp uyudum bütün gün üzerimde olan balta ve sulama kabı sabah kayboldu. Önceki güne donemiyorum save sabahtan başlıyor bakmadigim sandık vb kalmadı ve çiftlikten bile çıkmamıştim. Öğün çiftlikteki kutulardan satış yaptım demirciye silahciya kayıp eşya kutusuna vb her yere baktım ancak yok. Bunu nasıl cozebilirim? İtem kodu vb de bulamadım bilgisi olan anlatabilirse sevinirim iyi sosyaller.

En son satışları yapıp uyudum bütün gün üzerimde olan balta ve sulama kabı sabah kayboldu. Önceki güne donemiyorum save sabahtan başlıyor bakmadigim sandık vb kalmadı ve çiftlikten bile çıkmamıştim. Öğün çiftlikteki kutulardan satış yaptım demirciye silahciya kayıp eşya kutusuna vb her yere baktım ancak yok. Bunu nasıl cozebilirim? İtem kodu vb de bulamadım bilgisi olan anlatabilirse sevinirim iyi sosyaller.
Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bir mod ile işi halledebiliriz.

Oyuncu bir şekilde tırpanı, baltayı, kazmayı veya sulama kutusunu kaybederse (örneğin madenlerde ölerek ), ertesi gün aracın temel bir versiyonu oyuncunun yatağının yanında, oyuncunun buzdolabında görünecektir (eğer oyuncu mutfağı varsa ) veya belediye başkanının malikanesi'ndeki kayıp eşya kutusunda. Belediye başkanı lewis postayla bunları bulduğunu ve iade ettiğini belirten bir mektup gönderebilir.

stardewvalleywiki.com

Lewise git orda olabiliyor bazen.

Lewise git orda olabiliyor bazen.
Maalesef orda da yoktu

Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bir mod ile işi halledebiliriz.
Evet bilgisayar üzerinden oynuyorum hangi mod acaba ?

Oyuncu bir şekilde tırpanı, baltayı, kazmayı veya sulama kutusunu kaybederse (örneğin madenlerde ölerek ), ertesi gün aracın temel bir versiyonu oyuncunun yatağının yanında, oyuncunun buzdolabında görünecektir (eğer oyuncu mutfağı varsa ) veya belediye başkanının malikanesi'ndeki kayıp eşya kutusunda. Belediye başkanı lewis postayla bunları bulduğunu ve iade ettiğini belirten bir mektup gönderebilir.

stardewvalleywiki.com
Wikisinde ve internette gördüğüm her şeyi denedim maalesef çözümü bulamadım hiç bir yerde spawn olmuyor aletler

Cok teşekkürler işe yaradı sorunum çözüldü.

Arkadaşın attığı mod oyunda bulunan her iteme ücretsiz erişebilmenize olanak sağlıyor.
Bu eklentiyi indirip istediğiniz eşyaları mod aracılığıyla alabilirsiniz.
Evet işe yaradı hepinize teşekkürler iyi forumlar.

Geri
Yukarı