Statik IP ping stabilitesini etkiler mi?

Sevgili dostum, bir konu açmadan önce daha önce buna benzer açılmış konu var mı diye baksan almak istediğin cevaplara daha kolay ulaşacaksın iyi forumlar.

1654182222149.png

Sevgili dostum, bir konu açmadan önce daha önce buna benzer açılmış konu var mı diye baksan almak istediğin cevaplara daha kolay ulaşacaksın iyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1406979

O konularada baktım zaten. İstediğim cevabı tam alamadığım için bu konuyu açtım.
ADSL yazdığına takılmayın hocam Modem'de bir sıkıntı yok gibi görünüyor hat değerlerinizde iyi sorun büyük ihtimalle hat kaynaklı. Yoğun saatlerde böyle sorunlar olabiliyor.

Daha yoğun bir saatte aynı şekilde test yapıp deneyeceğim hocam. Saat 11-10 gibi denerim bugün akşam. O zamanki değerlere bakmak istiyorum bir de. Şu an nispeten normal. Teşekkürler yardımlarınız için.

O konularada baktım zaten. İstediğim cevabı tam alamadığım için bu konuyu açtım.

Sormuş olduğun soruyu kendi ağzımdan yanıtlayayım o zaman umarım sorularının cevaplarını alırsın.

1) Statik IP satın almak ve IP sabitleme işlemleri müşteri hizmetleri yoluyla arayarak yapılır. IP sabitleme pingi düşürür yani evet mevcut pingi etkiler bu işlem niye bu kadar çok önemli onu anlatayım oyun oynayacak olan birisi bu gibi işlemlerden uzak durmalıdır bunu genelde server sahipleri yaparlar ki server kuracağınıda düşünmüyorum.

2) IP sabitlediğinde saldırıya açık hale gelirsin server açıpta oyun oynatmayacaksın sen sadece Online oyunlarda takılacaksın oynayacaksın büyük ihtimalle o yüzden bunu yapmak ne gibi sonuçları doğuracağını az buçuk tahmin ediyorsundur 🙃

Geri
Yukarı