Steam aile paylaşımı ile aynı anda oynanır mı?

Batin1234tr

Decapat
Daha fazla  
Bir arkadaş ile aynı oyunu oynayacağız Co-op şekilde, ben hesabımı ona vereceğim aile paylaşımı yapacağız, bende orijinal hesap o ise aile paylaşımı yapılmış hesapta birlikte oyun oynayabilir miyiz? Örneğin l4.
Şimdiden teşekkürler.

Bir arkadaş ile aynı oyunu oynayacağız Co-op şekilde, ben hesabımı ona vereceğim aile paylaşımı yapacağız, bende orijinal hesap o ise aile paylaşımı yapılmış hesapta birlikte oyun oynayabilir miyiz? Örneğin l4.
Şimdiden teşekkürler.
Aynı oyunu eş zamanlı bir şekilde oynayamıyorsunuz maalesef ki hocam.

Bir oyunun kopyasından iki tane varsa iki kişi aynı anda oynayabilir yani 3 kişilik ailede 2 kişide aynı oyundan varsa oyuna sahip olan ve olmayan oynayabilir. L4 olur mu bilmem çünkü çoğu online oyun aile paylaşımına açık değil.

Aynı oyunu 2 kopya yok ise aynı anda oynayamazsınız.

Bi ara steam'e güncelleme gelmişti, öyle çözülmedi mi?
Aynı oyunu oynamayı kapsamıyor. 2 farklı oyunu, aynı anda oynayabiliyorsunuz yeni aile sistemiyle. Aynı oyuna izin vermiyor.

Peki, Nasıl aynı oyunu nasıl aynı anda oynarsınız?
Diyelim ki 3 kişilik ailedesiniz, oynayacağınız x oyunu 2 farklı hesapta var ise aynı oyunu o olmayan arkadaşınızla aynı anda oynayabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

Hocam olay şöyle diyelim ki ailede 4 kişi var bu kişiler A, B, C kişileri A ve B kişisinde aynı oyun varsa o oyunu B ve C kişisi a kişinin kütüphanesinden aynı anda oynayabilir fakat yoksa aynı anda aynı oyun oynanılamaz.

Geri
Yukarı