Steam Deck Alternatifleri nelerdir?

478335

Decapat
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi, bir oyun konsolu arıyorum fakat istediğimi hala bulamadım,nintendo switch benlik değil hem oyunları bakımından hem oyun fiyatları bakımından,retro olmasını istemiyorum,aklımda asus rog ally var
Garip bir soru olucak fakat
Sizin bildiğiniz hem pc gibi hem konsol olan bir cihaz varmı?

Evet arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi, bir oyun konsolu arıyorum fakat istediğimi hala bulamadım,nintendo switch benlik değil hem oyunları bakımından hem oyun fiyatları bakımından,retro olmasını istemiyorum,aklımda asus rog ally var
Garip bir soru olucak fakat
Sizin bildiğiniz hem pc gibi hem konsol olan bir cihaz varmı?
Eğer yeni nesil oyun oynamayacağım diyorsan PS Vita çok güzel bir cihaz hocam ben çok seviyorum. Hem PSP nostaljileride oluyor hem internet işlerinide halledebiliyorsun çok tatlı.

Eğer yeni nesil oyun oynamayacağım diyorsan PS Vita çok güzel bir cihaz hocam ben çok seviyorum. Hem PSP nostaljileride oluyor hem internet işlerinide halledebiliyorsun çok tatlı.
Hocam ona bende baktımda bana yeni nesil konsollar lazım,aslında sony yeni el konsolu duyurmuştu ama onun içinde sürekli ps5 baglantisi gerekiyordu,el konsolu alip yaninada ps5 alcak param olsa gider steam deck alırım :D Ps vitada aklimda ama bir yandan

Geri
Yukarı