Çözüldü Steam Deck için en fiyat/performans hafıza kartı önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Onu da alacağım 256 gb olan bir modeli 300’e buldum. Maalesef üst modelleri Türkiye’de bulmak çok zor bulsanız bile çok fahiş fiyatlara satılıyor.
Attığın Micro SD kart şu an Steam Deck için en f/p ve zahmetsiz depolama çözümü. Ayrıca bir gün SSD güncelleme yapmayı düşünürsen Valve'ın yayınladığı şu videoyu izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sipariş verdiğiniz yeri benle paylaşma şansınız var mı?
TRY 736.21 37% Off | Western Digital WD SN740 2TB 1TB 512GB M.2 SSD 2230 NVMe PCIe Gen 4x4 SSD for Microsoft Surface ProX Surface Laptop 3 Steam Deck

Bunu sipariş ettim hocam, PTT kargo’ya teslim edilmiş en geç pazartesi elimde olur diye tahmin ediyorum.

TRY 736.21 37% Off | Western Digital WD SN740 2TB 1TB 512GB M.2 SSD 2230 NVMe PCIe Gen 4x4 SSD for Microsoft Surface ProX Surface Laptop 3 Steam Deck

Bunu sipariş ettim hocam, PTT kargo’ya teslim edilmiş en geç pazartesi elimde olur diye tahmin ediyorum.
Bu SSD’nin 256’sını aldım performansı harika şu an. Öneririm.

Hocam elinize ulaştı mı? Sizdeki de 2.5A’mi bu arada?
Bugün kurye dağıtımına çıkmış hocam yukarıdaki linktekinin aynısı.

Hocam elinize ulaştı mı? Sizdeki de 2.5A’mi bu arada?
@Ok7AY Elime ulaştı, kurulumunu bitirdim hocam sorunsuz çalışıyor.
IMG_4789.jpeg
IMG_4794.jpeg
IMG_4800.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı