Steam hesap bilgilerinde Başkasına Ait Mail ve Kredi Kartı Bilgileri Görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam bu yılı da böyle bitirdik diyorduk ki Steam bombayı patlattı. Tarihlerindeki en büyük skandala imza atmış olabilirler şu an. En çok merak ettiğim konu Steam' in kullanıcılara bunun hesabını nasıl vereceği.

Duyduğuma göre şu anda bir takım hacker grubu tarafından Steam saldırı altında. Aynı zamanda galiba .tr domainleri de saldırı altındaymış. Hackerlar, Steam'daki kullanıcı hesaplarındaki cache verilerini başkalarına yolluyorlar gibi bir şey okudum az önce. Böylece size rastgele bir kullanıcı hesabı geliyor. Bende de şu anda Norveççe gözüküyor. Asla ve asla Steam ile ilgili hiçbir linke tıklamayın, alışveriş yapmaya kalkmayın, şifreyi de kaldırmaya/değiştirmeye çalışmayın. Bu sefer daha berbat hale gelebilir.

Yusuf yusuf vakti bizim içinde kendi adıma konuşacak olursam öğrenci adamım bir kaç lira kenara atıp oyun aldım onuda zehir zıkkım ettiler. Steam Guard var ama güvenemiyorum şimdi.

Tıkla. Steam Store' da şu anda büyük bir güvenlik açığı var ve bu nedenle internet sayfası ve mağaza devre dışı bırakıldı. Çoğu hesap tehlikede. Bu arada ben merak edip heyecan yaşarım belki diye girdim başkalarının bilgilerini görmüyorum her şey normal. Üzdü. Bende hacklenmek istiyordum. :ıslık:

Hackerlar sanırım cache bilgileriyle oynuyorlar, farklı kişilerin bilgilerini bu nedenle görüyoruz. Tavsiyem kredi kartı/paypal vs gibi alış veriş araçlarınızı, kendi internet hesapları üzerinden geçici olarak bloke edin ve yatın, büyük ihtimalle yarına bu sorun halledilmiş olur. Herkese iyi geceler.
Not: Umarım uyandığımızda hesaplarımızı hortumlanmış halde görmeyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı