Steam ortak hesapta ekranıma bağlanıyorlar

adanalıcafer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir Steam hesabı satın aldım ve bu hesapta birkaç kişi oynuyor ve bazen de benim bilgisayarıma bağlanıp istediklerini yapıyorlar. Oyunu çevrim içi modda oynadığım için çevrim dışı moda da alamıyorum. Ne yapmalıyım? Bu arada ayarlara vs girilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu çevrimdışı modda oynayacaksınız ve Steam Remote Play'i kapatacaksınız. Başka yolu yok maalesef. Bunları yapmazsanız sürekli ve sürekli bilgisayarınıza bağlanıp sizi rahatsız ederler.

Merhaba. Ben bir Steam hesabı satın aldım ve bu hesapta birkaç kişi oynuyor ve bazen de benim bilgisayarıma bağlanıp istediklerini yapıyorlar. Oyunu çevrim içi modda oynadığım için çevrim dışı moda da alamıyorum. Ne yapmalıyım? Bu arada ayarlara vs girilmiyor.

Ne kadar güzel anlatıyorsunuz ya, sizin ekranınıza bağlanıp istediklerini yapmaları falan çok hoşmuş :)

Hocam kullanmayın şu tip şeyleri Allah aşkına. Gerekirse sadece birkaç oyun oynayın ama indirim vs kovalayıp satın alın yapabiliyorsanız. Ya da arkadaşlar arasında paylaşın elin yabancısıyla niye ortak kullanıyorsunuz.

Ortak hesap almissin. Sadece offline oynayabilirsin. Steam'i cevrimdisina alip remote playi kapayip ve cloud savei kapayip oynaman gerek. Yoksa sikinti yasarsin.

Ne kadar güzel anlatıyorsunuz ya, sizin ekranınıza bağlanıp istediklerini yapmaları falan çok hoşmuş :)

Hocam kullanmayın şu tip şeyleri Allah aşkına. Gerekirse sadece birkaç oyun oynayın ama indirim vs kovalayıp satın alın yapabiliyorsanız. Ya da arkadaşlar arasında paylaşın elin yabancısıyla niye ortak kullanıyorsunuz.

Durumu yoktur hocam.

Neden? Bu saatten sonra tek kisilik oyunlara o kadar yuksek paralar vermeyi gereksiz buluyorum. Korsan harici en mantikli yontem ortak hesap.

Oyunları offline oynamanız gerek. O tür hesaplar öyle, para vermeniz baştan hata ayrı konu. Bu tür hesapları 1-2 Google'lamakla bulabilirsiniz. 10-15 TL'niz cebinizde kalır. Ayarlarda remote Play'i kapatmanız gerek. Aynı durumu arkadaşımla yaşamıştım hesap alacaktı, alana kadar hesabımı ona verdim o oyundayken girince onun bilgisayarına bağlanmış oldum. Bu tür durumlar bir de 20-30 kişinin anlık olduğu hesaplarda korkunç düzeye geliyor.

Durumu yoktur hocam.

Durumu olmayan arkadaşların Torrent kullanmaları daha güvenli bana kalırsa. Ben niye kendi bilgisayarıma başkasının erişmesine müsaade edeyim? Benim vurgu yaptığım şeyin konudaki güvenlik açığı olduğu oldukça bariz değil mi? Ve bu güvenlik açığının sebebi de ortak hesap kullanımı değil mi?

Benim mesajıma beğenmedim atan arkadaşlar beğenmedikleri mesajı önce anlasalar iyi olurdu. Her neyse isteyen istediğini yapsın.

Geri
Yukarı