Steam'de 5 MB indirme, hız testinde 10 Mpbs

Hocam o zaman bence bir sorun yok. Tek sorun speedtestte altyapının turknet üzerinden hesaplanması. Öğlen vakti neden daha yüksek hız aldığınız hakkında pek bir fikrim yok.

Hocam o zaman bence bir sorun yok. Tek sorun speedtestte altyapının turknet üzerinden hesaplanması. Öğlen vakti neden daha yüksek hız aldığınız hakkında pek bir fikrim yok.
Türknet serveri üzerinden deneme yaptım sadece onun ss'ini almışım. Diğer serverlerida denedim aynı sonuçlar.

Hayır normalde bu değerleri almıyorum zaten. Sadece sebebini merak ettim neden böyle diye.

Normalde bu değerleri almıyorum hocam sebebini merak ettiğim için açmıştım konuyu.
Bildiğim kadarı ile AKK-AKN kalkacağı için insanlarda böyle hızları test ediyorlardı zamanında. Benim de indirme hızımı 100, upload hızımı 70 mps yapmışlardı bundan 1-2 yıl önce.

Eğer halen böyleyse sesini çıkarma ve kullanmaya devam et . Sana diyeceklerim bu kadar. Aylık 70 lira ödüyorum 35mbps hız gösteriyor. İndirirken 4mbps ile indiriyorum.

Bildiğim kadarı ile AKK-AKN kalkacağı için insanlarda böyle hızları test ediyorlardı zamanında. Benim de indirme hızımı 100, upload hızımı 70 mps yapmışlardı bundan 1-2 yıl önce.
IP verdikleri sunucularda sıkıntı varmış hocam. Sorun düzeldi.
Eğer halen böyleyse sesini çıkarma ve kullanmaya devam et . Sana diyeceklerim bu kadar. Aylık 70 lira ödüyorum 35mbps hız gösteriyor. İndirirken 4mbps ile indiriyorum.
Sorun düzeldi hocam. Teşekkürler.

Aynı sorun bende de mevcut 20 mb indirme hızım steam de 2,5 mb yi geçmiyor muhtemelen server farkı yüzünden
Saniyede 20 megabayt indirebilmeniz için yaklaşık 160 mbps bağlantı hızınız olması lazım. Bence sizin internet hızınızda ve indirme hızınızda sorun yok, sizin bağlantı hızınız büyük ihtimal 20 mbps ve saniyede 2,5 megabayt normal. Sizde sorun yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı