Steam'deki Adobe Substance Designer tam sürüm mü?

D3mirhan07

Decapat
Steam'den Adobe Substance Designer almak istiyorum. Adobe'un sitesinde abonelik ile de satıyorlar fakat Steam'de 217TL'ye satiliyor. Eger Steam'den alirsam tam sürüm olmamış mı oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben fiyati sormuyorum Adobe'nin sitesinde abonelik ile ama Steam'de para ile dirke satiliyor yani Steam'den alinca bir de abonelim istermi diyorum demo surum falan olmaz değil mi diye sormustum.
Steam'de dolar kuru 2.5 TL olarak hesaplanıyor, ona göre tekrar hesaplama yapın.

Ben fiyati sormuyorum Adobe'nin sitesinde abonelik ile ama Steam'de para ile dirke satiliyor yani Steam'den alinca bir de abonelim istermi diyorum demo surum falan olmaz değil mi diye sormustum.

Substance serisini ben de alacağım nasipse, araştırıp anladığım kadarıyla,

Substancenin kendi sitesinde steamdan alınan lisansların kalıcı ve 1 senelik güncelleme desteği bulunduğunu belirtmişler.

Programın lisansı steam hesabı ile eşleşecek olup steam gerektiriyor.

Kullanım amacı hobi olabildiği gibi ticari olarak da kullanılabilir bir kısıtlama bulunmuyor.

Aynı zamanda program tüm özellikleri içerse de Adobe Substance 3D Assets erişimi lisansa dahil değilmiş.

Dolayısıyla, programda var olan materyalleri kullanmanız, kendiniz yapmanız veya haricen tedarik etmeniz gerekir.

Bana sorarsanız her ay lisans ücreti ödemektense bu fiyata bu program kaçmaz, materyal her türlü halledilir..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı