Steam'i açınca "Rocket League" silinmiş olarak gözüküyor

uniquement_Nox

Picopat
Daha fazla  
Artık delirmek üzere olduğum için ve internette buna dair hiçbir sonuca ulaşamadığım için konu açmaya karar verdim. Bilgisayarı açtığımda normal kullanırken sorun yok fakat Steam'i açarsam ve Steam'i açtıktan sonra tekrar Rocket League'e girmeye çalışırsam oyunum silinmiş olarak gözüküyor. Oyunu Epic Games'ten oynuyorum, Steam'i açtığımda silinmiş gözüküyor. Steam'de oyuna sahip değilim. Düzelmesi için PC'yi yeniden başlattığımda yeniden başlamıyor, BIOS'a girmek için şu şu tuşa basın ekranında takılı kalıyor. Kasadan kapatıp PC'nin güç kablosunu söküp geri takıp tekrar açmam lazım bilgisayarı düzelmesi için. Fakat neden böyle olduğuna dair hiçbir fikrim yok. Bir anda böyle çıkageldi bu sorun. Sürekli PC'yi kapat güç kablosunu sök tekrar aç vs. uğraşmak da istemiyorum açıkçası çünkü önceden böyle bir sorunum yoktu. Neyle alakalı olabilir ya da nasıl çözebilirim, Steam'den mi kaynaklı yoksa PC'den mi yoksa internetten mi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Not sistemim: ASUS ROG STRIX 1650 Super, Ryzen 7 5800X, b 450M Dragon, 16 GB 3600MHz RAM, 500W PSU, 240mm sıvı soğutma.

Şu an PC açılıyor mu? Ve Power tuşu çalışıyır mu?
pc açılıyor herhangi başka hiç bir sorunum yok. Sadece pcyi ilk açtıktan sonra herhangi bir epic oyunundan önce steami açarsam epic oyunlarına giremiyorum. Ve aimlab, pso gibi oyunlarım silinmiş olarak gözüküyor.

Şu an PC açılıyor mu? Ve Power tuşu çalışıyır mu?
düzelmesi için de pcyi kapatıp power kablosunu tak çıkartmam gerekiyor işte

Geri
Yukarı