Çözüldü SteelSeries Arctis 1 cızırtı yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

talhacosan

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyordu. Yetkili sevise gönderdim hiçbir şey yapmadan geri bana gönderildi değişim yapılamıyor diye şimdi de cızırtı geliyor kulaklıktan. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de Arctis 3 modeli var. Cızırtı sorununu ben de yaşıyorum. Bendeki cızırtının 2 sebebi var.

1) 3.5mm jak kablosunun ucu hareket ettikçe cızırtı yapıyor
2) Kulaklık üzerinde sesin seviyesinin ayarlanmasına yarayan tekerlek maksimumdayken cızırtı yapıyor ve bir kulaktan ses gelmiyor. En üstün biraz aşağısına ayarlayınca sorunsuz kullanıyorum.

Bu noktaları kontrol edebilirsin. Garantisi devam ediyorsa mümkünse kutu içeriği ve faturayla eksiksik gönderirsen değiştirmek veya onarmak zorundalar. Yine geri gönderirlerse tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
Bende de Arctis 3 modeli var. Cızırtı sorununu ben de yaşıyorum. Bendeki cızırtının 2 sebebi var.

1) 3.5mm jak kablosunun ucu hareket ettikçe cızırtı yapıyor
2) Kulaklık üzerinde sesin seviyesinin ayarlanmasına yarayan tekerlek maksimumdayken cızırtı yapıyor ve bir kulaktan ses gelmiyor. En üstün biraz aşağısına ayarlayınca sorunsuz kullanıyorum.

Bu noktaları kontrol edebilirsin. Garantisi devam ediyorsa mümkünse kutu içeriği ve faturayla eksiksik gönderirsen değiştirmek veya onarmak zorundalar. Yine geri gönderirlerse tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı