Steelseries Siberia 350 vs Logitech G430 vs G633 vs Hyperx Cloud 2

Siberia 350 vs G633 vs G430 vs Cloud 2

• Steelseries Siberia 350

Oy: 2 18,2%
  • Logitech G633

Oy: 3 27,3%
  • Logitech G430

Oy: 2 18,2%
  • Hyperx Cloud 2

Oy: 4 36,4%

• Oy verenlerin toplamı
    11

coupdegr4ce

Kilopat
Daha fazla  
Oyuncu kulaklığım bozuldu. Steelseries kullanıyordum oldukça memnundum şimdi tekrar kulaklık arayışı içerisindeyim. İnternette adından çok duyduğum bu 3 modelden hangisini seçmeliyim sizce? Fiyat performans olarakta düşünürsek nasıl bir seçim yapmalıyım? Steelseries kullandığım için az çok kalitesini biliyorum oldukça güzel geliyor fakat diğer modellerde gözüme batıyor açıkcası.

G430 anlamadığım bir şekilde çok ucuz indirime girmiş bu yüzden listemde:
Amazon.com: LOGITECH G430 981-000536 Dolby 7.1 surround sound Gaming Headset: Computers & Accessories

Steelseries Siberia 350 ise kalitesiyle göz dolduruyor:
Siberia 350 USB Gaming Headset | SteelSeries

G633 fiyatı çok uygun değil ama özellikleri güzel geldi sizce o paraya değer mi?

Hyperx Cloud 2 Ses kartlı versiyonu Wtcn koduyla 380 TL'ye denk geliyor bu yüzden listemde:
HyperX Cloud 2 7.1 Gamer Kulaklık GRİ (Ses Kartlı) KHX-HSCP-GM Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Seçimimi hangisinden yana kullanmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

g430 al geç gerek yok o kadar paraya

Fiyat tabi ki önemli ama benim ilk önceliğim bana sunacağı kalitesi kullanımı ergonomisi ve sesinin kalitesi. Bunları değerlendirdikten sonra fiyatını değerlendireceğim yorumun için sağol ama fiyatı bir kenara bırakırsak özellikleri açısından değerlendirmek istiyorum.

1 yıla yakındır g430 kullanıyorum. Amazon'dan ındirimde almıştım. Tek yaşadığım sıkıntı mikrofonu sabit durmuyor. Aslında bu benden kaynaklı olan bir şey yani modelin sıkıntısı değil. Öneririm. Ama yeteri bütçen varsa Cloud 2 almanı öneririm.

1 yıla yakındır g430 kullanıyorum. Amazon'dan ındirimde almıştım. Tek yaşadığım sıkıntı mikrofonu sabit durmuyor. Aslında bu benden kaynaklı olan bir şey yani modelin sıkıntısı değil. Öneririm. Ama yeteri bütçen varsa Cloud 2 almanı öneririm.

CS:GO gibi FPS oyunlarında kalitesi nasıl acaba birde mikrofon kalitesi önemli benim için bunlar hakkında biraz bilgi verebilir misin? Benim eski kulaklığımdan örnek verecek olursam Dust 2 haritasında T Spawn'dan Long Duble Door'a giren adamı duyuyordum. Bunun gibi örnek verebilir misin?

Karar veremedim ama Cloud 2 alacağım gibi görünüyor. Sanal gerçek farketmez 7.1 çok kullanılan bir şey değil bana konfor ve kalite lazım ses kalitesi olarak şuan en iyisi Cloud 2 gibi görünüyor mikrofon kalitesi de gayet tatmin edici ve konfor tasarımı çok çok iyi o yüzden tercihimi o kulaklıktan yana kullanacağım gibi. Konuyu kapatabilirsiniz.

Siz bilirsiniz ama G633 gibi bir kulaklık varken ben diğerlerini almazdım yinede alacağınız cloud 2 çok güzel bir kulaklık hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı