Steam Sürekli kalkmayan takas banı

ardaflix1337

Hectopat
Yer
Diomede Islands
Daha fazla  
Meslek
Silah Mühendisi
Arkadaşlar yardım istiyorum. Yaklaşık 2 aydır CS:GO eşyalarımı satmaya çalışıyorum fakat satamıyorum. Her satmaya kalktığımda 14 gün ban atıyor. Eşyanın fiyatı sürekli değiştiği için satıştan çekip farklı fiyattan satıyorum ve yine ban yiyorum. Eşyalarım elimde kaldı. Şaka gibi :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaşlar yardım istiyorum. Yaklaşık 2 aydır CS:GO eşyalarımı satmaya çalışıyorum fakat satamıyorum. Her satmaya kalktığımda 14 gün ban atıyor. Eşyanın fiyatı sürekli değiştiği için satıştan çekip farklı fiyattan satıyorum ve yine ban yiyorum. Eşyalarım elimde kaldı. Şaka gibi :(

Hesabını Steam Guard ile bağla ama telefon ile e-posta ile değil.

Steam Guar'dı aç? Telefonuna indir Steam'ı giriş yap güvenliği aç gösteriyor zaten 7 gün sonra hiçbir ban atmayacak sana sil tekrar koy fiyat değiştir sıkıntısız.

''Uygulamayı yükleyip Steam hesap bilgilerinizle giriş yaptığınızda Steam Guard sekmesine yönlendirileceksiniz. Buradan "Kimlik doğrulayıcı ekle" seçeneğini seçenek kimlik doğrulayıcınızı kurun. Ardından, bir kısa mesajla doğrulayabileceğimiz bir telefon numarası gireceksiniz.''

Yeni konular

Geri
Yukarı