Sürekli yapılabilecek sosyal etkinlikler nelerdir?

utku0707

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar çoktandır evden çıkmıyorum. Ben de hayata sıfırdan başlamak istiyorum. Bu yüzden ilk önce sosyal bir etkinlik bulmam gerek. Her gün demeyelim de haftanın üç günü gidebileceğim etkinlikler arıyorum. (spor dışında) Tam olarak bilmiyorum neyle uğraşabileceğimi. Sizlerle yardım ve sohbet etmek istiyorum. Bana 10 dk müsaade ayrıbilir misiniz?

Çırak gibi ücret beklentisi olmadan haftada 3 gün bir yerde işe başlayabilirsiniz. Hem sosyal bir aktivite olur hem de tecrübe kazanmış olursunuz.
Devletin verdiği ücretsiz kurslar var. Enstrüman, diksiyon, el sanatları vs. birçok etkinliğe bildiğim kadarıyla ücretsiz katılabiliyorsunuz.
Sosyal yardım kuruluşlarında gönüllü olarak çalışabilirsiniz.

Yaptığınız hobilerde kişisel gelişiminize de önem vermenizi öneririm.

Araştırma yapmayı, kitap okumayı seviyorsanız şehir kütüphanesine gidebilirsiniz istediğiniz zaman(varsa).halk oyunları kursları olabilir ilginiz varsa. Ensturman kursları olabilir. Aşçılık kursları, dövüş sanatları, dil kursları vs. ilgi alanlarinizi belirtirseniz daha iyi olur.

Çırak gibi ücret beklentisi olmadan haftada 3 gün bir yerde işe başlayabilirsiniz. Hem sosyal bir aktivite olur hem de tecrübe kazanmış olursunuz.
Devletin verdiği ücretsiz kurslar var. Enstrüman, diksiyon, el sanatları vs. birçok etkinliğe bildiğim kadarıyla ücretsiz katılabiliyorsunuz.
Sosyal yardım kuruluşlarında gönüllü olarak çalışabilirsiniz.

Yaptığınız hobilerde kişisel gelişiminize de önem vermenizi öneririm.

Çok teşekkür ederim hocam sağ olun.

Geri
Yukarı