Sürpriz sunum: Ubisoft sunumundan birkaç saat sonra 13 Haziran gece 1'de Capcom sunumu olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Normalde bugün akşam 8'de(20.00) Ubisoft sunumu olacak ve Star Wars, AC Mirage, AC Nexus VR vs. göreceğiz fakat arada kaynamış ve gözükmeyen bir sunum daha varmış. O da Capcom sunumu. 12 Haziran'ı 13 Haziran'a bağlayan gece saat 1'de Capcom sunum yapacak. Ne göreceğiz belli değil. Dragon's Dogma, dün Xbox sunumunda gösterdikleri Path of the Goddess, Resident Evil 4 Ada hikâye DLC'si(@Grim Reaper ), Street Fighter 6 ile ilgili birkaç şey, Resident Evil 4 VR modunun çıkış tarihi vs. gelebilir. Açıkçası genel olarak bahsedilmediğini gördüğüm bir sunum.
Capcom sunumu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Star Wars: Outlaws oyunu çok ilgimi çekti. 3-4 arasında geçiyorsa çok büyük hayal kırıklıklarından biri olur ancak The Division'un yapımcılarının yapması oyunu biraz beklentiye soktu beni.

Türkçe katletmedim diyorum ki:
Öyle böyle showcase ki Hiçbir şey yoktu rezalet showcase idi anlamında.
Ben izlemedim fakat ufak bir göz gezdirdim. Diğer etkinliklerde gösterdikleri şeyleri tekrar göstermişler. Boşa vakit kaybetmişsiniz hocam.

Sen gel o kadar hype al bide seperate ways diye başı çıktı.
VR göstermişler hocam :)

Ben izlemedim fakat ufak bir göz gezdirdim. Diğer etkinliklerde gösterdikleri şeyleri tekrar göstermişler. Boşa vakit kaybetmişsiniz hocam.
Maalesef işte tokyo game show artık inşallah orda seperate ways görürüm

VR göstermişler hocam :)
Usta bizde VR Yok orda problem :D

Geri
Yukarı