Technopat CS:GO takımı

team4sed

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
CS:GO oynayanlar varsa karşılıklı hep beraber oynayabiliriz. Hoş bir şey olacağını düşünüyorum.
Hepimiz Türk olunca çok daha eğlenceli maçlar olacağını düşünüyorum. Eğer isterseniz Steam hesabımı ekleyebilirisiniz. Takım halinde karşılıklı CS:GO oynayabiliriz.

Steam hesabım: Zafer#

image-03-700x393.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam grubuna çok önceden katılmıştım. O grup biraz sakin olduğu için burada paylaşmak istedim.

Edit:

11 gün olmuş hala 1 kişi bile gelmedi. :(

Kardeş oynayanlar vardır ama rütbeleri düşüktür. Mesela benim rütbem silver 3 fazlada iyi oynayamıyorum rekabetçi sayım 53 benim ki bu yani.

O bir kere kötü başlarsan bidaha düzelmiyor sanırım. Benim rütbe de silver 2. Sonuçta eğlencesi için yapıyoruz. Herkesin çok iyi oynamasına gerek yok.

Son düzenleme:
Ben fazla oynamıyorum. Rütbemi göremedim henüz. 9 rekabetçi oynadım, 1 maç daha oynayıp yenersem rütbemi görürüm.

Ben oyuna girer girmez sabırsız olduğum için ve Silver 1 arkadaşımla attığım için (dolayısıyla karşıya da silver 1 gelmiş oluyor) Silver 1 oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar rütbeyi falan boşverin. Steam profilinizi yazın birbirimizi ekleyelim. Rütbenizin düşük veya yüksek olması önemli değil. Sonuçta eğlencesine oynuyoruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı