Teknobiyotik siparişi iptal etmiyor

crybeek1

Hectopat
Teknobiyotik'ten bir ürün sipariş verdim ve 10 dakika sonra iptal etmek istedim. Ama öyle basit oyle amatör bir sirket ve firma ki üründe iptal et seçeneği bile yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum adam benimle zorla konusur gibi cevap veriyor. Iptal talebimi goruyormus ama fatura kesildiyse iptal edemem diyor. 10 dakikada ne faturası ne kargosu? Asla bulaşmayın arkadaşlar. Çok amatorler.

Teknobiyotik'ten alınsa alınsa en fazla termal macun alınır başka da bir şey alınmaz yıllardır anlayamadınız mı?

Yazdıkları şey şu. Hemen yarim saatte fatura kesip kargoya vermisler ama takip numarasi sonradan gozukucekmis. Bak sen su akıllılara. Resmen bizi salak sanıyorlar. Iptal destek mesajıma da gec cevap verdiler. Kesinlikle bulaşmayın bu şirkete.

Teknobiyotik'ten şu ana kadar kasa ve güç kaynağı aldım, işlemci anakart hele ki ekran kartı asla almam verem ederler adamı.

Teknobiyotik'ten şu ana kadar kasa ve güç kaynağı aldım, işlemci anakart hele ki ekran kartı asla almam verem ederler adamı.

Ben hayatımda bu kadar amatörce çalışan bir firma görmedim. Ilk defa sipariş verdim kendi sitesinden. Nereden bilebilirdim böyle çakallık yapmak icin iptal butonu bile koymadiklarını. Simdi kargo bana gelecek ben tekrar onlara gondereceğim sonra iki hafta paramın yatmasini bekleyeceğim ölme eşeğim ölme.

Son düzenleme:
Ben hayatımda bu kadar amatörce çalışan bir firma görmedim. Ilk defa sipariş verdim kendi sitesinden. Nereden bilebilirdim böyle çakallık yapmak icin iptal butonu bile koymadiklarını. Simdi kargo bana gelecek ben tekrar onlara gondereceğim sonra iki hafta paramın yatmasini bekleyeceğim ölme eşeğim ölme.

Kesinlikle ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Satış yapalım da nasıl yaparsak yapalım derdindeler. Bir de sitesine filistin halkı cart curt yazmislar tamamen satis politikasi. Iyimis gibi gozukmeye çalışıyorlar ama sipariş verdikten hemen yarim saat sonra kargoya verilmis gibi gosterip siparisi iptal etmemek gibi bir katakulliyi yapabiliyorlar.

Şu konularda Amazon en önde arkasında HB. Reklam gibi olmasın ama hakkını vermek lazım bu sitelerin.

Şu konularda Amazon en önde arkasında HB. Reklam gibi olmasın ama hakkını vermek lazım bu sitelerin.

Siparişi verdiğim saate ve destek talebini attigim saate dakikasına bakın lütfen. Ne cabuk kargoya teslim edilmis hemen anlamadım. Bir de oyle bir şey ki bu kargoya teslim edilmis ama kargo takip nosu yokmuş. Sonradan eklenecekmis. Muhtemelen sipariş verilince direkt kargoya vermis gibi gosteriyorlar ve sonrasında boyle mağdur ediyorlar. Bir de küstah küstah telefondaki adam faturaniz kesilmisse islem yapamam diyor. Fatura kesilince iade sağlanamaması ne alaka onu da anlamadım.

Kesinlikle. Bu son siparisimdi zaten bedavaya verseler asla buradan sipariş vermem bir daha. Eger sipariş vermek isteyen de varsa kesinlikle uzak dursun arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• IMG-20240506-WA0009.jpg
    IMG-20240506-WA0009.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG-20240506-WA0008.jpg
    IMG-20240506-WA0008.jpg
    132,8 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı