Temassızlık yapabilir diye Corsair HS65 iade edilmeli mi?

suspa

Centipat
Daha fazla  
Sinerji'deki indirimle 1700 TL'ye Corsair HS65 aldım. Mikrofonu ve ses kalitesi hoşuma gitti fakat kablosu ve kablo girişleri çok kalitesiz, zamanla temassızlık yapacağını düşünüyorum. İade edip bu fiyat bandında başka kulaklık almak mantıklı olur mu yoksa iade etmemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji'deki indirimle 1700 TL'ye Corsair HS65 aldım. Mikrofonu ve ses kalitesi hoşuma gitti fakat kablosu ve kablo girişleri çok kalitesiz, zamanla temassızlık yapacağını düşünüyorum. İade edip bu fiyat bandında başka kulaklık almak mantıklı olur mu yoksa iade etmemeli miyim?

Net bütçeniz nedir? Evet malzeme kalitesini bende beğenmedim. Özellikle kafa bandı her an kırılacak gibi, pedleri de güzel değil. Ben İtopya'dan 1700'e almıştım iade ettim bütçeyi biraz arttırdım cumartesi günü BlackShark V2 Special Edition alacağım. Çok daha üst seviye bir kulaklık.

Net bütçeniz nedir? Evet malzeme kalitesini bende beğenmedim. Özellikle kafa bandı her an kırılacak gibi, pedleri de güzel değil. Ben İtopya'dan 1700'e almıştım iade ettim bütçeyi biraz arttırdım cumartesi günü BlackShark V2 Special Edition alacağım. Çok daha üst seviye bir kulaklık.
Bütçeyi şuan 4000'e kadar artırabilirim fakat kulaklığa bu kadar para bayılmak ne kadar mantıklı karar veremedim.

Bütçeyi şuan 4000'e kadar artırabilirim fakat kulaklığa bu kadar para bayılmak ne kadar mantıklı karar veremedim.
@Error @Kaan Diktaş @Endless Kaan Çok para vermek istemiyorsanız bu iyi bir seçim olur bence.

Kutulamayı size geldiği gibi yapın unuttuysanız da ona benzer birşeyler yapın. Çok parmak izi bırakmayın üstünde tavsiyem eldiven kullanmanız paketleme yaparken.

İtopya direkt kabul etmişti iadeyi ama sinerji napar bilmiyorum.

@Error @Kaan Diktaş @Endless Kaan Çok para vermek istemiyorsanız bu iyi bir seçim olur bence.

Kutulamayı size geldiği gibi yapın unuttuysanız da ona benzer birşeyler yapın. Çok parmak izi bırakmayın üstünde tavsiyem eldiven kullanmanız paketleme yaparken.

Burdan alması daha mantıklı, zira Nays geri ödemesi ve 100 TL indirim kodu var.

Blacksharkv2 hakkında çoğu kişi ses kasmanın zor olduğunu söylemiş blacksharkv2 ile hyperx cloud 2 arasında hangisi daha iyi olur sizce genellikle fps oyunları oynuyorum ve ses kasmak önemli oluyor onun haricinde iyi bir mikrofon ve malzeme kalitesi benim için yeterli olacaktır.

Kutulamayı size geldiği gibi yapın unuttuysanız da ona benzer bir şeyler yapın. Çok parmak izi bırakmayın üstünde tavsiyem eldiven kullanmanız paketleme yaparken.

İtopya direkt kabul etmişti iadeyi ama Sinerji napar bilmiyorum.

Sinerji iade konusunda nasıl bilemem. Kaan'ın attığı linkten V2 SE öneririm. Bütçe madem 4K G535 bakılabilir. O kadar verilir mi konusunda bende kararsız kalırdım açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı