Termal macun değişimi sonrası görüntü gelmiyor

teoman.t

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Termal macun degistirdikten sonra sinyal gelmiyor. Onboard GPU'ya baglayinca kabloyu goruntu geliyor.
i5 8. nesil islemci.
GTX 1060 6 GB.

Kartin fanlari donuyor aygit yoneticisinde de gozukuyor. Ekran kartinin anakartindaki beyaz LED isik da yaniyor.

Islemci ve GPU termal macun degistikten sonra ekran kartinda boyle sorun olmus sizce nedir sorunu? Chipi bozulmus olsa aygit yoneticisinde gozukur muydu?

Not; kart arkadasimin yardim almak icin soruyorum.

PCI express arıza tespit cihazı takın. Ve de bir hoparlör takın. Eğer çalışıyorsa bip bip bip sesi çıkarır.
Termal macun degistirdikten sonra sinyal gelmiyor. Onboard GPU'ya baglayinca kabloyu goruntu geliyor.
i5 8. nesil islemci.
GTX 1060 6 GB.

Kartin fanlari donuyor aygit yoneticisinde de gozukuyor. Ekran kartinin anakartindaki beyaz LED isik da yaniyor.

Islemci ve GPU termal macun degistikten sonra ekran kartinda boyle sorun olmus sizce nedir sorunu? Chipi bozulmus olsa aygit yoneticisinde gozukur muydu?

Not; kart arkadasimin yardim almak icin soruyorum.
Görünmez. Direkt Microsoft görüntü bağdaştırıcı yazar bozulmuşsa

PCI Express arıza tespit cihazı takın. Ve de bir hoparlör takın. Eğer çalışıyorsa bip bip bip sesi çıkarır.

O zaman sorun nerede olabilir acaba aklima hiçbir şey gelmiyor. PCI Express slotu calisiyor calismasa gozukmez aygit yoneticisinde. PSU yeterli. Kartin fanlari donuyor
PCI express arıza tespit cihazı takın. Ve de bir hoparlör takın. Eğer çalışıyorsa bip bip bip sesi çıkarır.

bu parca pci express slotunun calisip calismadigini gostermek icin mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı