The Isle vs Graveyard Keeper

sparker16

Centipat
Daha fazla  
200 TL bütçem var ve bu iki oyundan birini almak istiyorum. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Isle hala gelişime açık ve devam ediyor, beta (Evrima) sürümünü geliştiriyorlar şu an, ana oyunu (Legacy) kaderine terk etmiş durumdalar.
Şahsen öneririm The Isle'yi, hem yabancı arkadaşlar edinirsin hem de dilini geliştirirsin hem de eğlenirsin.
Bu oyun sayesinde çok yabancı arkadaşım oldu, beraber çok keyifli vakitler geçirdik, 250 saatten sonra bıraktım oyunu, Legacy yani ana oyun sunucuları tamamen Çin sunucuları, topluluk sunucuları yavaş yavaş Beta sürümüne geçiyordu, uzun zamandır oynamadığım için şuan ne halde bilmiyorum, Ana oyunun sunucuları sahte sunucular yani çoğu öyle, oyunun resmi sunucuları beta sürümünde, ayrıca topluluk grupları da var Discord'da, sunucular gayet güzel ve dolu.
Keyifli 250 saat geçirdim, kısa süre önce 31 TL'ydi o zaman alsaydın keşke, çok sık indirime girdiğini görmedim ama kısa sürede de gireceğini düşünmüyorum şahsen, indirimleri bekleyebilirsin, dilersen hemen de alabilirsin.

Graveyard Keeper kesinlikle 190 TL fiyata değmez, buradan alabilirsin şuan 26 TL.
Steam key olarak teslim alıyorsun.

Son düzenleme:
The Isle hala gelişime açık ve devam ediyor, beta (Evrima) sürümünü geliştiriyorlar şu an, ana oyunu (Legacy) kaderine terk etmiş durumdalar.
Şahsen öneririm The Isle'yi, hem yabancı arkadaşlar edinirsin hem de dilini geliştirirsin hem de eğlenirsin.
Bu oyun sayesinde çok yabancı arkadaşım oldu, beraber çok keyifli vakitler geçirdik, 250 saatten sonra bıraktım oyunu, Legacy yani ana oyun sunucuları tamamen Çin sunucuları, topluluk sunucuları yavaş yavaş Beta sürümüne geçiyordu, uzun zamandır oynamadığım için şuan ne halde bilmiyorum, Ana oyunun sunucuları sahte sunucular yani çoğu öyle, oyunun resmi sunucuları beta sürümünde, ayrıca topluluk grupları da var Discord'da, sunucular gayet güzel ve dolu.
Keyifli 250 saat geçirdim, kısa süre önce 31 TL'ydi o zaman alsaydın keşke, indirimleri bekleyebilirsin.

2015'ten kalma oyun hala erken erisimde. İndirime girse bile değmez, zamani doldu bunun.

2015'ten kalma oyun hala erken erisimde. İndirime girse bile değmez, zamani doldu bunun.
Değmemesine sebep olan düşüncen nedir?
Öyle bakarsak SCUM'da öyle ama oynanıyor, The Isle'de aynı şekilde, oynamasam tamam diyeceğim de, 250 saat boşuna oynamadım, hala aktif olarak güncelleme almaya devam eden bir oyun The Isle Evrima. Zamanının dolduğu felan yok, türü sevenler için çok fazla alternatifi olmayan bir oyun, olan oyunlarda dolar bazlı satılıyor zaten, Path of Titans gibi, hatta bu iki oyundan başka alternatif de çok fazla yok, olanlar da oynanacak durumda değil.

the ısle hala gelişime açık ve devam ediyor, beta (evrima) sürümünü geliştiriyorlar şu an, ana oyunu (legacy) kaderine terk etmiş durumdalar.
Şahsen öneririm the ısle'yi, hem yabancı arkadaşlar edinirsin hem de dilini geliştirirsin hem de eğlenirsin.
Bu oyun sayesinde çok yabancı arkadaşım oldu, beraber çok keyifli vakitler geçirdik, 250 saatten sonra bıraktım oyunu, legacy yani ana oyun sunucuları tamamen Çin sunucuları, topluluk sunucuları yavaş yavaş beta sürümüne geçiyordu, uzun zamandır oynamadığım için şu an ne halde bilmiyorum, ana oyunun sunucuları sahte sunucular yani çoğu öyle, oyunun resmi sunucuları beta sürümünde, ayrıca topluluk grupları da var Discord'da, sunucular gayet güzel ve dolu.
Keyifli 250 saat geçirdim, kısa süre önce 31 TL'ydi o zaman alsaydın keşke, çok sık indirime girdiğini görmedim ama kısa sürede de gireceğini düşünmüyorum şahsen, indirimleri bekleyebilirsin, dilersen hemen de alabilirsin.

Graveyard Keeper kesinlikle 190 TL fiyata değmez, buradan alabilirsin şu an 26 TL.
Steam key olarak teslim alıyorsun.

Yazınız için çok teşekkür ederim. İngilizcem ortalama düzeyde şu an ve dediğiniz gibi olursa bunun sayesinde daha geliştirebilirim. Dinozor temasını genel olarak seviyorum ama dinozor oyunları fazla yok ne yazık ki. Zamanında 2016-2018 yılları gibi dino storm adında bir RPG oynuyordum şimdi bir şekilde the Isle'ı buldum o yüzden buraya sormak istedim tecrübeleriniz ve Graveyard Keeper'ı daha ucuza bulabileceğim bir yer gösterdiğiniz için teşekkürler iyi forumlar.

Yazınız için çok teşekkür ederim. İngilizcem ortalama düzeyde şu an ve dediğiniz gibi olursa bunun sayesinde daha geliştirebilirim. Dinozor temasını genel olarak seviyorum ama dinozor oyunları fazla yok ne yazık ki. Zamanında 2016-2018 yılları gibi dino storm adında bir RPG oynuyordum şimdi bir şekilde the ısle'ı buldum o yüzden buraya sormak istedim tecrübeleriniz ve Graveyard Keeper'ı daha ucuza bulabileceğim bir yer gösterdiğiniz için teşekkürler iyi sosyaller.

Keyifli oyunlar dilerim.

200 TL bütçem var ve bu iki oyundan birini almak istiyorum. Hangisini almalıyım?

The isle net.
Şu an evrima sürümü gelişiyor ve bayağı iyi eğer ki simulasyon oyunlarına veya dinazorlara ilgin varsa ve arkadaşlarında varsa tam senlik.

Geri
Yukarı