Sürprizbozan The Last of Us Part II niye Part I kadar sevilmedi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

joelellmy

Zeptopat
Daha fazla  
TLOU 2 niye 1 kadar sevilmedi onu anlamadım ben ya. 2'de grafik olarak hem daha iyi sundular hikaye olarak adamlar anlatmak istediklerini daha iyi anlattılar. 2. oyunda acaba joel öldü ve ellie onun intikamını almadı diye mi? 🤔

TLOU 2 niye 1 kadar sevilmedi onu anlamadım ben ya. 2'de grafik olarak hem daha iyi sundular hikaye olarak adamlar anlatmak istediklerini daha iyi anlattılar. 2. oyunda acaba joel öldü ve ellie onun intikamını almadı diye mi? 🤔

Joel öldü geri doğdu saçmalık var oyunda biraz onun dışında iyi.

İlk oyunun sevilen ana karakterinin ikinci oyunda başına gelenler ve ikinci oyunla beraber gelen Abby karakteri yüzünden muhtemelen. Birde bu karakterin bir seks sahnesi vardı ki gerçekten çok iğrençti. Karakter tasarım olarak asla bir kadına benzemiyor ve fazla maskülen.

1. oyunun ana karakterini 2. oyunun başlarında kafasını parçalayarak öldürürsen. Tabii ki insanların bir kısmı oyunu beğenmeyecek.

Birde SJW'in iyice fazla olduğu bir oyundan bahsediyoruz, 1. oyunda böyle şeyler olmazken, 2. oyunda Neil kendi fantezilerini oyuna uygulamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı