The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D Türkçe Yama RewAdIs Çeviri

Launcher linki: RewAdIs Launcheri v0.5
Virustotal: VirusTotal
NOT: Çeviri çıktığında Launcher'da yayınlanacaktır.
Dünyanın ilk ve tek en yüksek puanına sahip oyunu olan The Legend of Zelda: Ocarina of Time çevirisini bitirdiğimizi sizlere duyurmaktan gurur duyuyoruz. Çeviri geçen sene bitmişti aslında ancak duyurmak bu seneye nasipmiş. Çeviriyi aktarma işlemi ve ardından testini bitirdikten sonra yayınlayacağız. Aktarma işlemi ise %50'de. Çeviri Nitendo 3ds ve Citra Emulatör için çıkacaktır. İleride talep olursa Nintendo 64 için de uyarlayabiliriz. Son olarak 26 dakikalık bir oynanış videosunu sizlerle paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam. Çeviri için teşekkürler bir sorum olacaktı. Chrono trigger Türkçe yamanız var mı?

Ramazanda bir geriye dönüp bakıp oynayam tr yama kuram dedim. Ne hikmetse konu sahibi yamanın paralı olmasından söz etmemiş launcheri vs kuruyorsun hop yama paralı başından belirtseniz insanların vaktini çalmazsınız. Ayıptır.

Ramazanda bir geriye dönüp bakıp oynayam tr yama kuram dedim. Ne hikmetse konu sahibi yamanın paralı olmasından söz etmemiş launcheri vs kuruyorsun hop yama paralı başından belirtseniz insanların vaktini çalmazsınız. Ayıptır.
Videoda belirtmiştim. Videonun açıklama kısmında yazıyor.

Keşke konudada belirtseydin. İndirmiştim denemek istedim launcheri vs kurdum fakat sonra uğraşamam diyip saldım.
Bu forumun translate seven, hatta ekiplerinde yer alan sözde yöneticileri ücretli denildiğinde konu açtırmıyor. Hatta doğruları söyleyince hemen yasak atıyor. Burada ücretsiz deyip de Launcher'ı açınca ücretli demedik, ortada kandırma gibi bir durum yok.

Bu forumun translate seven, hatta ekiplerinde yer alan sözde yöneticileri ücretli denildiğinde konu açtırmıyor. Hatta doğruları söyleyince hemen yasak atıyor. Burada ücretsiz deyip de Launcher'ı açınca ücretli demedik, ortada kandırma gibi bir durum yok.

Burada bunu belirtmeyip videoda belirttik demekte clickbait oluyor hocam. Videoyu izlemekle uğraşıcağıma indirir kurarım kafasındaydım ki birçok kişi vardır dediğim gibi ki ogün boşu boşuna uğraştırdınız yani alacağım varsa da almadım her neyse iyi günler.

Burada bunu belirtmeyip videoda belirttik demekte clickbait oluyor hocam. Videoyu izlemekle uğraşıcağıma indirir kurarım kafasındaydım ki birçok kişi vardır dediğim gibi ki ogün boşu boşuna uğraştırdınız yani alacağım varsa da almadım her neyse iyi günler.
Klik bait falan yok. Anlaşılsın diye söylüyorum; örneğin Anonymous ekibinin nerdeyse tüm yamaları ücretli, forumdaki hangi Anonymousa ait yama konusu başlığında ücretli olduğu yazıyor. Anonymous Çeviri Falanca Oyun %100 Türkçe Yama, kabaca yazan bu. Bu da aynı şey. Boşu boşuna uğraştım dediğinde satın alım dahil 5 dkni almayacak bir şey. Satın alımı çıkar 15 saniye maksimum. Video yama oyunun 20 25 dklık kısmını içeren bir tanıtımı videosu, kurulum videosu değil. Son olarak DC linki vermek forumda yasak olduğu için DC linkine video bağlantısından ulaşıyorsun.

Geri
Yukarı