TimePlanner

TimePlanner 0.9.0

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Crownguard, yeni bir yazılım ekledi:

TimePlanner - Material design tasarımlı görev ve zaman planlayıcı

Time Planner, günlük görevlerin uygun şekilde planlanması ve izlenmesi için bir uygulamadır.
  • Etkinliklerin başlangıcı hakkında planlanmış uyarılar
  • Görevler için yerleşik notlar
  • Günlük görevler için şablonlar
  • Şablon görevlerin otomatik tekrarı
  • Hatalı görev çakışmalarına karşı koruma
  • Analitik ve istatistiklerin sürdürülmesi
  • Verilerin yedeklenmesi ve aktarılması
  • 10'dan fazla farklı renk teması
  • 6 dil (Türkçe)
[ATTACH type="full"...

Daha fazla bilgi...

Time planner, günlük görevlerin uygun şekilde planlanması ve izlenmesi için bir uygulamadır.

Cidden mi? Çok iyi bir uygulama o zaman, ben hep şu programı kullanırdım "Wise reminder" gerçekten çok iyi bir uygulamaydı fakat birkaç sürüm sonra uygulama paralıya dönüştüğü ve lisans gereksinimi olduğu için artık lisans almam gerekiyordu, ben de silmiştim.

Elinize sağlık, programda etkinlikleri kişisel bir zamanlamaya bağlı olarak tekrarlama seçeneği eklerseniz çok güzel olur. İş için vardiya programlaması haline gelmiş de olur, örnek veriyorum;

01:30/09:15 arası vardiya; bu vardiyayı 8 günde bir olmak üzere önümüzdeki 1 yıl için planlamaya ekle. Bu 8 saatte bir olur - haftada bir olur. Su içme hatırlatıcısı bile olur yani 2 saatte bir hatırlatırsa :)
Bir de ben mi göremedim bilmiyorum, planlananları günlük - haftalık - aylık olarak tek bir bakışta görebilsek çok iyi olur.

//Geliştiricisi siz sanmıştım 😛 F-Droid'den ulaşayım bari 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık, programda etkinlikleri kişisel bir zamanlamaya bağlı olarak tekrarlama seçeneği eklerseniz çok güzel olur. İş için vardiya programlaması haline gelmiş de olur, örnek veriyorum;

01:30/09:15 arası vardiya; bu vardiyayı 8 günde bir olmak üzere önümüzdeki 1 yıl için planlamaya ekle. Bu 8 saatte bir olur - haftada bir olur. Su içme hatırlatıcısı bile olur yani 2 saatte bir hatırlatırsa :)
Bir de ben mi göremedim bilmiyorum, planlananları günlük - haftalık - aylık olarak tek bir bakışta görebilsek çok iyi olur.
Bu özelliğin olmak zorunda olduğunu düşünerek kurcalayıp buldum ben zaten. Şu an kullanıyorum.

Navigasyon menüsünden Şablonlar'a girip bir şablon oluşturun, buradan yapmanız gereken şey geldiğinde bildirim gelip gelmemesini veya işin önceliğini de ayarlayabiliyorsunuz. Şablonu yapacağınız bir görev olarak da düşünebilirsiniz.

Screenshot_20240505_205249_TimePlanner.jpg

Oluşturduktan sonra görseldeki okun gösterdiği butondan tekrarlanacağı zamanı da ayarlayabiliyorsunuz.

Screenshot_20240505_205301_TimePlanner.jpg

Kategoriler sekmesinden yeni kategori oluşturabiliyorsunuz. Alt kategori oluşturmak için ise oluşturulmuş herhangi bir kategoriye tıklayıp onun altındaki panelden ekle diyorsunuz.

Alttaki 3 menüden 2'ncisi analiz menüsü hocam. Orada görebiliyorsunuz.

8 saatte bir olması gibi bir şey bulamadım hocam. Yıl içerisinde şu ayın/ayların her X. günü/günleri, her ayın X. günü/günleri, ayın her X. haftasının/haftalarının şu günü/günleri ve her haftanın şu günü/günleri mevcut. Bahsettiğiniz mekanizma yok.

Son düzenleme:
Bu özelliğin olmak zorunda olduğunu düşünerek kurcalayıp buldum ben zaten. Şu an kullanıyorum.

Navigasyon menüsünden Şablonlar'a girip bir şablon oluşturun, buradan yapmanız gereken şey geldiğinde bildirim gelip gelmemesini veya işin önceliğini de ayarlayabiliyorsunuz. Şablonu yapacağınız bir görev olarak da düşünebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2187892

Oluşturduktan sonra görseldeki okun gösterdiği butondan tekrarlanacağı zamanı da ayarlayabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2187891

Kategoriler sekmesinden yeni kategori oluşturabiliyorsunuz. Alt kategori oluşturmak için ise oluşturulmuş herhangi bir kategoriye tıklayıp onun altındaki panelden ekle diyorsunuz.

Alttaki 3 menüden 2'ncisi analiz menüsü hocam. Orada görebiliyorsunuz.

8 saatte bir olması gibi bir şey bulamadım hocam. Yıl içerisinde şu ayın/ayların her X. günü/günleri, her ayın X. günü/günleri, ayın her X. haftasının/haftalarının şu günü/günleri ve her haftanın şu günü/günleri mevcut. Bahsettiğiniz mekanizma yok.
Evet, maalesef kişisel zamanlamaya bağlı tekarlayıcı yok, geliştiricinin sunduğu seçeneklerde var; 8 günde bir tekrarlayacak şekilde ayarlayamıyorum mesela.

Geri
Yukarı